Як визначити швидкість флешки. проги для визначення швидкості флешки.

Часто можна почути запитання про те, як дізнатися швидкість флешки. У виробників цю інформацію важко отримати. Ось тому були розроблені спеціальні утиліти, які допомагають тестувати флешки.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Check Flash, CrystalDiskMark або HD_Speed
Інструкція
1
Перша програма називається Check Flash. За допомогою даної утиліти можна без проблем протестувати швидкість будь флешки. Скачайте дану програму. Запустіть на своєму комп'ютері. Вставте в USB-роз'єм флешку. Інтерфейс програми англійською. В пункті «Access type» виберіть вкладку «As logical drive». В графі «Drive» треба вибрати диск, на якому розташована флешка, тобто вказати до неї пункт. Наприклад, F :. У «Action type» виберіть «Write and read test» і «Small pattern set». Натискайте «Start». Все процес запущений.
2
Є ще одна проста утиліта, яка називається HD_Speed, Вона невелика, і не вимагає спеціальної установки. Скачайте і запустіть HD_Speed. Вона здатна тестувати будь-які носії. В параметрах програми виберіть диск для перевірки, де розташована сама флешка. Вибираєте в графі "Drive" шлях до флешки. Поставте галочку в графі «Read». Натисніть «Start». І тепер чекайте результату програми.
3
CrystalDiskMark теж непогано визначає швидкість роботи флешки. Для цього скачайте програму і запустіть. Перед вами відкриється вікно. Натисніть на вкладку «Файл» і відкрийте потрібний диск з флешкою. Програма видасть всю потрібну інформацію.
4
Утиліта Flash Memory Toolkit не тільки допоможе дізнатися дані знімного носія даних, але і при необхідності здатна відновити загублені файли і створювати резервні копії. Для початку роботи запустіть програму. У вікні, вгорі виберіть диск. Для отримання загальної інформації про flash- влаштуванні натисніть у лівій колонці «Info». Для того щоб дізнатися швидкість , натисніть вкладку «File Benchmark» і натисніть «Start». Тепер почекайте пару секунд і отримаєте результат. Ви зможете визначити швидкість роботи флешки.
5
Інформацію про flash-пристроях можна дізнатися і за допомогою програми Everest. Завантажте її на комп'ютер і запустіть. Під «Панелі» програми натисніть «Меню». Перегорніть список і натисніть вкладку «Пристрій». Так ви легко дізнаєтеся дані про флешку. Скориставшись будь-якою програмою, ви без особливих зусиль оціните реальний стан flash-пристрої.
Збільшення ємності знімних USB-носіїв, порівнянних з локальними дисками, привело до усвідомлення важливості другого основного показника роботи флешки - швидкості. Операційна система Microsoft Windows не розташовує вбудованим інструментом тестування швидкості знімних носіїв, тому розглянемо деякі безкоштовні утиліти, призначені для виконання цього завдання.
Інструкція
1
Використовуйте інструмент Check Flash, створений українським розробником М. Черкесом для виконання операцій тестування швидкості носіїв, пошуку помилок і проведення процедури форматування. Вкажіть диск, вибраний для перевірки в налаштуваннях програми, і виберіть потрібні параметра кількості і способу перевірки. В результатах роботи відображаються тип виконуваного завдання, швидкість передачі інформації і кількість існуючих проблем. Розмір дистрибутива складає 670 Кб, установка не потрібно.
2
Виберіть найменшу (80 Кб) утиліту перевірки швидкості і продуктивності знімних накопичувачів, створену компанією SteelBytes і носить «говорить ім'я» HD Speed. Графічний інтерфейс програми дозволяє візуально оцінити відмінності в швидкості USB-пристроїв. Вкажіть диск, вибраний для перевірки, в налаштуваннях програми і виберіть розміри компонентів обміну даними, час проведення тестування та спосіб перевірки. Утиліта універсальна для всіх версій Microsoft Windows.
3
Отримайте естетичне задоволення від застосування продукту CrystalDiskmark, випущеного японськими виробниками програмного забезпечення, з можливістю зміни кольорової палітри додатки. Програма є універсальною для всіх типів знімних носіїв і дозволяє тестувати швидкість обміну інформацією з кількох обраних параметрах одночасно. До достоїнств програми можна також віднести і можливість вибору мови.
4
Скористайтеся безкоштовною версією комерційної програми Flash Memory Toolkit для розширення функціональності вищеперелічених додатків. Вдобавок до перевірки швидкості роботи знімних носіїв Flash Memory Toolkit має функцію відновлення видалених файлів і здатна створювати резервні копії інформації, збереженої на диску.