Як розмістити сайт.

Після прочитання цієї статті будь-яка людина навіть з нульовими знаннями в області сайтобудування зможе зробити доступним свій сайт для будь-якого користувача інтернету.
Вам знадобиться
  • 1) Вкладення в розмірі 100 рублів одноразово і приблизно 100-200 щомісяця.
  • 2) Кмітливість.
  • 3) Спостережливість.
Інструкція
1
Першим, що ви повинні зробити перед власне установкою сайту, є вибір хостингу та реєстрація домену. Про ці два процедурах ми зараз докладно поговорім.Основние критерії, якими ви повинні керуватися при виборі хостингу, є: 1) Технічні параметри сервера. Якщо ви не знаєте які саме опції і в якій кількості вам потрібні, то зверніться в службу технічної підтримки з базовою інформацією про майбутній сайт (-ів) (CMS, плановану кількість сайтів на акаунті, приблизну кількість сторінок) .2) Відгуки клієнтів. Безліч позитивних аргументованих відгуків - хороший показник, який напевно говорить про спроможності того чи іншого хостінга.3) Так званий Аптайм. Це показник, який в процентах показує, скільки був доступний ваш сайт протягом дня. Найкращим показником є 100%, проте 99.9% робочого часу - теж неплохо.4) І звичайно ж, ціни. Залежно від цілей, які ви переслідуєте, необхідно визначати цінову планку. Якщо у вас буде потужний портал з багатотисячною аудиторією, то тоді не погребуйте виділеним сервером. У разі якщо майбутній сайт буде звичайної домашньої сторінкою, то краще буде вибрати базовий недорогий хостинг.
2
Для вибору домену необхідно відкрити будь-який сервіс, який визначає статус домену (зайнятий, вільний). Наприклад, nic.ru.Ніже приведені головні критерії вибору домена: 1) Тематичність. Домен повинен відповідати тематиці майбутнього сайта.2) Лаконічність. Необхідно зробити так, щоб відвідувач після першого відвідування запам'ятав домен і повернувся сюди ещё.С підготовчої частиною все, переходимо до практичної.
3
Для переходу до практичної частини вам необхідні всі файли сайту. Такими є власне сайт і дамп бази (якщо сайт на CMS). Відразу обмовлюся, якщо сайт являє собою голий HTML, то достатньо буде скопіювати файли в папку домену на хостингу, і все буде работать.Далее необхідно скопіювати всі файли (крім дампа) в папку сайту на хостингу. Як правило, дана процедура займає не більше 2-х годин. Одночасно з цим ви створюєте окрему базу даних під сайт через phpmyadmin.Чтоби з'явилася можливість адресувати запити до бази даних, необхідно налаштувати файл конфігурації (config, configuration і залежності від CMS), вказавши там користувача бази даних і пароль.Когда всі файли залиті і конфиг налаштований, скористайтеся інтерфейсом phpmyadmin і імпортуйте в раніше створену БД файл sql, який зазвичай додається до сайту.Всё, тепер сайт доступний за потрібною адресою.
Зверніть увагу
Якщо у вас не виходить встановити сайт самостійно, то попросіть про це службу підтримки хостингу. Вони не відмовлять.
Практично будь-який користувач мережі інтернет може стати власником власного сайту. При бажанні за допомогою подібних ресурсів можна непогано заробити. Для цього потрібно лише розмістити на сайті рекламу від гугл і яндекс.
Інструкція
1
Скористайтеся сервісом «Яндекс.Директ». Щоб отримати доступ до послуг цього сервісу, вам потрібно розмістити свій сайт на хостингу narod.ru або на платному хостингу. Крім того, кількість відвідувачів вашого сайту повинно бути більше 300. Для розміщення реклами від сервісу «Яндекс.Директ» необхідно подати заявку на безкоштовну модерацію вашого сайту. Оплату ви можете отримати на гаманець «Яндекс.Деньги» або на банківську карту.
2
Ви можете зробити свій ресурс рекламної майданчиком за допомогою сервісу «Бегун». На відміну від «Яндекс.Директ» цей ресурс працює і з сайтами, розташованими на безкоштовних хостингах. Обмеження по відвідуваності також становить від 300 осіб. Оплата здійснюється банківським переказом або через Webmoney.
3
Рекламу від Гугл можна розмістити, скориставшись сервісом Google AdSense, який працює навіть з маловідвідувані сайтами. Мінімальний разовий розмір оплати становить 100 доларів, які можна отримати через платіжну систему Rapida або банківським переказом.
4
Вибравши підходящий для вас рекламний сервіс, приступайте до розміщення матеріалів на своєму сайті. На сторінці сервісу ви можете «взяти» рекламний блок. Заздалегідь налаштуйте параметри реклами: розмір, колір, зміст і т.д. Знайдіть html-код блоку реклами. Далі перейдіть на свій сайт і зайдіть в розділ адміністратора. Зробіть резервні копії файлу стилів css і файлів sidebar.php. Всі зміни будуть вноситися в ці файли.
5
Додайте опис стилів рекламних банерів в кінці файлу style.css: загальний блок банерів sb_banner_conteiner, висота баннера height: 130px, колір фону background: # ff6c36, відступ по сторонам від вмісту блоку padding: 7px, зовнішній відступ зверху від іншого блоку margin-top: 15px і зовнішній відступ знизу від іншого блоку margin-bottom: 15px.
6
У файлі sidebar.php помістіть посилання на ваш рекламний банер після першого тега. Збережіть всі зміни і перезавантажте сайт, щоб перевірити, як відображається рекламний блок.