Як передати дані з ноутбука на ноутбук. Як передати файл через bluetooth на комп'ютер.

Сучасні технології дозволяють домогтися швидкого і зручного обміну інформацією між кількома ноутбуками або комп'ютерами. І для цього зовсім не обов'язково виконувати титанічна праця, налаштовуючи ftp-сервери або аналогічні файлообмінні ресурси. Найчастіше достатньо просто створити локальну мережу між пристроями або пряме з'єднання для них. Такий метод дозволяє передавати файли зі швидкістю до 100 Мбіт/c. А настройка займає менше п'яти хвилин.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель
  • USB-накопичувач
Інструкція
1
Найпростіший спосіб передачі даних з ноутбука на ноутбук - скористатися USB-накопичувачем. Це може бути флешка або переносний жорсткий диск. Підключіть його до першого ПК або ноутбука, перенесіть на нього необхідні файли. Підключіть його до другого пристрою і скопіюйте цю інформацію. Метод дуже простий, але виникають ситуації, коли він стає вкрай незручним. Уявіть, що у вас є флешка з 4 Гб пам'яті, а перенести вам треба 30 Гбайт. Вам доведеться вісім разів підключати флешку до кожного ноутбуку. Задоволення малоприємне.
2
Налаштуйте пряме дротове підключення між ноутбуками. З'єднайте ноутбуки за допомогою мережевого кабелю. Відкрийте настройки локальної мережі на будь-якому ноутбуці. Виберіть властивості протоколу TCP/IP (v4). Активуйте пункт «Використовувати наступний IP-адреса» і заповніть перше поле. Проробіть аналогічну операцію на другому ноутбуці, змінивши останній (четвертий) сегмент IP-адреси. Для доступу до потрібного ноутбуку натисніть Win + R і ведіть: \ IP-адресу.
3
Якщо вас не влаштовує провідний варіант підключення, то з'єднайте ноутбуки по бездротовому каналу. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Виберіть пункт «управління бездротовими мережами». Натисніть «додати» і виберіть варіант «створити мережу комп'ютер-комп'ютер». Натисніть "далі". Введіть ім'я майбутньої мережі і пароль для підключення до неї. Швидкість передачі даних може досягати 100 Мбіт/c.
4
Увімкніть другий ноутбук. Активуйте пошук бездротових мереж. Виберіть ту, яку ви тільки що створили і підключіться до неї, ввівши необхідний пароль. Щоб відкрити файли одного з ноутбуків, працюючи з іншого, введіть команду, описану в попередньому кроці. Пам'ятайте, що швидкість обміну інформацією між ноутбуками буде залежати від якості сигналу бездротової мережі. Для забезпечення максимальної швидкості необхідно розмістити обидва пристрої якомога ближче один до одного.