Як підключити мережевий принтер.

Щоб правильно підключити мережевий принтер необхідна наявність на локальній машині мережевого кабелю, CD або DVD приводу і диска з драйвером принтер а. Крім цього необхідно знати, яка операційна система встановлена на комп'ютері і на сервері.
Вам знадобиться
  • принтер, драйвер
Інструкція
1
Щоб підключити мережевий принтер , необхідно на локальній машині послідовно натиснути кнопки «Пуск», «Налаштування», «Принтери і факси». У меню, «Завдання друку» - вибрати пункт «Установка принтер а», який викликає вбудований майстер установки. Далі необхідно правильно відповідати на запропоновані питання, а саме - відзначити точкою «мережевий принтер », в наступному вікні набрати рядок, яка виглядає таким чином: \ ім'я комп'ютера принтер і натиснути кнопку «Далі».
2
В тому випадку, коли шлях до мережного принтер у викликає сумнів, можна рядок не набирати, а просто натиснути кнопку продовження роботи, тоді система сама запропонує список машин, укомплектованих принтер ами. Вікно має назву «Огляд принтер ов». В поле «Загальні принтер и» досить вибрати той, до якого треба підключитися і продовжити роботу, натиснувши кнопку «Далі». Потім майстер установки запропонує вибрати «Принтер за замовчуванням». Якщо таким зробити підключений мережевий принтер , поставивши крапку в вікні «Так», то будь-який документ без додаткових питань відправлятиметься саме на нього.
3
І на закінчення треба завершити роботу майстра установки, для чого натиснути «Готово». Щоб упевнитися в правильності установки, досить надрукувати пробну сторінку. Якщо проблем з друком не виникло, то процес установки пройшов успішно.
Зверніть увагу
Потрібно звернути увагу на наступне. Якщо на комп'ютері встановлена ОС Windows XP SP2/SP3 або Windows 7, наявність драйверів до більшості принтерів вже є в самій системі і інсталяційний диск не знадобиться. В іншому випадку, необхідно скористатися диском з драйверами, що йде в комплекті. В процесі установки, система запропонує вказати шлях до диска з драйверами.
Корисна порада
Без наявності принтера на машині обійтися дуже складно. Будь-який лист, інструкцію, картинку завжди бажано мати на паперовому носії. Якщо немає можливості підключити принтер до локальної машині, то завжди можна скористатися мережевим.