Як назвати кореллу.

Папуги Кореллі - дуже милі створіння, що з'явилися сьогодні в багатьох будинках. Ці птахи здатні запам'ятати і повторювати десятки різних слів, в тому числі і свою кличку. Найкраще купувати пташеняти корелла у віці п'яти-шести тижнів, оскільки саме молоді птахи здатні найшвидше навчатися. Та й звикне до господаря малюк набагато швидше, ніж дорослий птах.
Інструкція
1
Якщо ви бажаєте, щоб ваш вихованець навчився вимовляти власне ім'я, то краще вибрати кличку, що включає шиплячі, свистячі звуки і звук «р» - такі звуки привертають увагу папуг, і птаху буде зручніше і цікавіше повторювати за господарем.
2
Краще щоб ім'я вашого корелла також легко поділялася по складах, було не надто довгим і не було схоже на клички інших домашніх тварин або імена членів вашої родини. Якщо ви виберете схоже ім'я для папуги, то птах буде плутатися і не сприймати свою кличку, а якщо вибрати довге ім'я, то вимовити його птаху буде досить складно.
3
Звичайно, вибирати кличку потрібно, враховуючи стать вашої папуги. Для самок можна привести в приклад такі клички: Ася, Ассоль, Берта, Бланш, Варя, Глаша, Злата, Журра, Луша, Ліра, Нюша, Сара, Роза, Розз, Фрося, Еріка і т.д. Підходящі клички для самців - Арчі, Анкор, Буран, Бош, Грей, Вжик, Грім, Гарик, Жорик, Зорро, Ікар, Крош, Нейрон, Трістан, Шрек, Ерік, Ярик, Яша, Юпітер.
4
Оскільки з визначенням статі у молодих папужок корелла можуть виникнути деякі труднощі, можна підібрати своєму вихованцеві і універсальну кличку, приміром, Бейси, Стейсі, Роні, Бьяша, Біша, Вікі, Ешка, Чача, Чіча, Чуча і т .д.
5
Вибір клички для будь-якого домашнього вихованця дуже індивідуальний і залежить від смаку господаря. Придивіться до свого папузі, зверніть увагу на те, який у нього характер, які особливості поведінки або зовнішності, і ви відразу зрозумієте, яка кличка підійде йому більше всього.