Як прибрати з екрану вікно.

Якщо на вашому екрані з'явилося вікно з недоречною рекламою і проханням відправити SMS повідомлення на невідомий номер - це спливаюче спайвар- вікно AdSubscribe. Дане вікно , в общем-то, не є шкідливим, проте нав'язливість і непристойний зміст рекламних матеріалів унеможливлює присутність його на комп'ютері. Антивірус часто не в змозі впоратися з цим набридливим вікно м, тому доведеться зробити деякі кроки, щоб позбавиться від нього самостійно.
Вам знадобиться
  • Інструменти: програма «Unlocker» або аналогічна
Інструкція
1
Знайдіть всі файли і папки з входженням «AdSubscribe», «CMedia», «AdRiver» або FieryAds »на комп'ютері. Як правило, це одна папка, яка розміщується на диску «С» в директорії «Application Data». За замовчуванням «Application Data» прихована, тому у властивостях папки, на вкладці «Вид» відзначте галочкою пункт «Показувати приховані папки та файли».
2
Натисніть на папку зі спливаючим вікно м, щоб її виділити і в меню «Файл» виберіть «Видалити». Після підтвердження, система спробує видалити всю папку, але один файл (AdSubscribe.dll) виявиться заблокованим і Windows покаже відповідне повідомлення, яке попереджає про це.
3
Видаліть файл «AdSubscribe.dll» одним з нестандартних способів: за допомогою програми «Unlocker» (або аналогічної), в безпечному режимі або в режимі MS DOS. Потім перезавантажте комп'ютер.
4
Після перезавантаження в редактор реєстру. Найпростіше отримати до нього доступ через діалогове вікно «Виконати», яке можна знайти, розкривши стартове меню «Пуск». Введіть «regedit» і натисніть «Введення».
5
В строковому меню реєстру перейдіть до «Правка» а потім «Знайти» (Ctrl + F). В поле для пошуку напишіть «AdSubscribe», «CMedia», «AdRiver» або FieryAds »і знайдіть всі входження даного запиту.
6
Видаліть всі знайдені згадки спайваре-програми з реєстру. Це можуть бути цілі розділи і окремі ключі. Але будьте уважні і обережні. Якщо ви випадково видалите важливі ключі або розділ, система може стати неработоспособной.Перезагрузите комп'ютер.