Як назвати шотландського кошеняти.

Кличку для тваринного краще вибирати, виходячи з особливостей його зовнішності або характеру. Для шотландських кошенят добре підійде кличка Скотч і Скотті (похідні від англійського слова «scottish» - «шотландський»).
Інструкція
1
Можна також назвати кішечку в честь популярного шотландського напою - віскі (Віскас) або в честь всім відомої одягу, яку носять шотландці - Килт або Кельт.
2
Можна вибирати ім'я, виходячи з забарвлення кошеняти : для сірих підійде Грей, Грейс, Грейсі, Димок, Смоук; для рудих - Ред, Редс, Ліллу (від слова «lilac» - «ліловий»); так часто називають руденьких тварин - Абрикос, Апельсин, Персик, просто Рижик; а для смугастих підійдуть клички Страйп, Тайгер, Тигра, Тигран.
3
Ви також можете підібрати будь-яке інше красиве, рідкісне і оригінальне ім'я, яке вам сподобається. Приміром, Адам, Август, Августин, Айс, Айвенго, Арго, Арчі, Аврора, Афіна, Ада, Барселона, Валенсія, Ювентус (для шанувальників футболу), Базиліо, Балтімор, Вінсент, Витязь, Єва, Ліза, Зіта, Єлисей, еся і т.д.
4
Деякі називають своїх вихованців на честь улюблених акторів, кіногероїв, персонажів мультфільмів та комп'ютерних ігор. Зустрічаються і такі господарі, які називають своїх вихованців на честь політиків, наприклад, Сільвіо, Вова, Димка, Митя (повне ім'я Дмитро), Чубайс, Берлусконі, Буш і т.д.
5
Можна згадати такі котячі імена, які відомі за різними книгам, фільмам і мультфільмам: Боніфацій, Леопольд, Матроскін, Багіра, Бегемот і Гарфілд.
6
Крім того, ви можете поспостерігати за поведінкою кошеняти і підібрати кличку, відповідну йому за характером. Приміром, Бармалей, Беся, Верта, Бос, Барон, Шеф, Леді, Мадонна, Ласка, Куля, Мажор, Жорик, Пузан, Пузик, Пірат, Тиша, Тихон, Соня або Фіфа. Можна назвати кішку відповідно до того, що вона любить поїсти - Батон, Іриска, Вафля, Сосиска, Ковбаска, Кефір, Пончик або Сирок.
7
Вибір імені для домашнього улюбленця іноді буває скрутним для господарів, оскільки з одного боку, варіантів кличок занадто багато, а з іншого боку, необхідно вибрати одну єдину, яка підходить саме вашому кошеняті. Спробуйте пофантазувати, утворювати похідні від інших слів або просто скористайтеся інтернетом - існує безліч сайтів і форумів, де обговорюється теми вибору прізвиська для тварин.