Як відкрити квітковий ларьок. Як відкрити кіоск з квітами.

На квіти є попит кожен день - хтось іде на день народження, хтось поспішає на побачення ... А напередодні 1 вересня і 8 березня квітковий бізнес отримує величезний прибуток. Для відкриття квіткового кіоску вам буде потрібно власне ларьок на "бойком" місці, контакти з постачальниками квітів, один-два продавця і реєстрація як індивідуального підприємця.
Інструкція
1
Як для будь-якої дрібної торгівлі, важливим фактором успіху квіткового бізнесу є вибір місця ларька. Місце має бути з одного боку прохідне (поряд із зупинкою автобуса, станцією метро, великим магазином і т.д.), а з іншого - незайнятим конкурентом, адже квіткових ларьків в будь-якому великому місті дуже багато. Власне, ларьок можна придбати або взяти в оренду - в інтернеті досить багато подібних пропозицій.
2
Далі необхідно знайти постачальника (квіткову оранжерею) і домовитися з ним про постачання. Деякі квіткові оранжереї працюють за наступним принципом: продавець оплачує тільки ті квіти, які були згодом продані. Непродані квіти повертаються. Таким чином, ризики для бізнесу невеликі.
3
На квітах економити не прийнято. Майже кожен скоріше заплатить на сотню-другу рублів більше, але купить більш свіжий і красивий букет. Тому накрутка на квіти досить велика (до 300%). Таким чином, установка квіткового ларька окупиться досить швидко.
4
В квітковий ларьок будуть потрібні один-два продавця. Оплата їх праці може складатися як з окладу і відсотків з продажів, так і повністю з відсотків з продажів. У кожному разі, доходи у продавців не найвищі, тому можна найняти відразу двох продавців, але зате відкриватися рано вранці і закриватися в районі опівночі: квіти купують в будь-який час.
5
Не варто забувати, що квіткових ларьків дуже багато. Тому подумайте, ніж ваш ларьок відрізнятиметься від конкурента, який, можливо, встановлений на іншій стороні вулиці. Це може бути і продаж букетів від професійних флористів, і складання букетів на замовлення.
6
Для відкриття квіткового кіоску немає сенсу створювати юридичну особу. Досить буде зареєструватися в якості індивідуального підприємця в податковій інспекції за місцем прописки.