Як поставити себе на задньому фоні.

Іноді ваші фотографії можуть бути затьмарені нудним або відволікаючим фоном. Але використовуючи магію Adobe Photoshop, ви можете дуже просто замінити цей фон іншим - цікавим, інтригуючим, яскравим, яким тільки захочете, і поставити себе на задньому фоні . Для цього ви повинні підготувати два зображення: свою фотографію і фотографію з новим фоном. Потім вам доведеться змонтувати їх.
Вам знадобиться
  • Інструменти: Adobe Photoshop 7 або вище
Інструкція
1
Відкрийте свою фотографію в Adobe Photoshop (Ctrl + O).
2
Візьміть інструмент «Ласо» і обведіть ним силует, не думаючи на цьому етапі про точність. Після того як силует буде виділений, скопіюйте його (в меню «Редагування» натисніть «Скопіювати»). Потім закрийте зображення - воно більше не знадобиться.
3
Відкрийте файл з новим фоном. В меню «Редагування» натисніть «Вставити» (Ctrl + V). Фрагмент, який знаходився в буфері обміну, буде накладено поверх фону в новому шарі.
4
Видаліть все зайве. Це найвідповідальніший момент, від якого залежатиме кінцевий результат, тому намагайтеся працювати максимально точно. Якщо ви новачок і не маєте великого досвіду роботи з графічними редакторами, найпростішим способом прибрати зайве з фотографії для вас буде інструмент «Ластик». Візьміть його на палітрі інструментів, відрегулюйте розмір і м'якість кисті і починайте акуратно прибирати залишки старого фону. Щоб працювати було зручніше, слід збільшити фотографію за допомогою інструменту «Зум».
5
Найскладніший ділянку традиційно - волосся. Їм слід приділити більше уваги. Коли ви вирізаєте волосся, має сенс сильно збільшити фотографію, а для роботи взяти тонку полужесткую кисть. Якщо пасма волосся занадто складно вирізати, деякі з них можна видалити.
6
Коли силует буде готовий, перемістіть його в потрібне положення. Для цього використовуйте інструмент «Переміщення».
7
На закінчення фон і силует слід зробити однаковими за якістю, яскравості, контрасту і тону. Якщо ви вставили любительську фотографію на професійно знятий фон, постарайтеся зробити цей фон «непрофесійним». Розмийте його трохи за допомогою фільтра «Розмиття по Гауса», затемните, або, навпаки, зробіть світліше. Також спробуйте трохи зменшити контраст і яскравість. Щоб отримати доступ до всіх цих налаштувань, зайдіть в меню «Зображення» а потім - «Корекція».
8
Збережіть готовий результат. В меню «Файл» виберіть «Зберегти як» або «Зберегти для веб».
Корисна порада
Примітка: В ідеальному випадку умови зйомки повинні збігатися на обох фотографіях - на вашому фото і на фотографії з новим фоном. Це дозволить якісно замінити фон в Photoshop і зробить кінцевий результат максимально реалістичним.