Як носити шпильку для краватки.

Булавка для краватки - дуже стильний і модний аксесуар, який може стати відмінним подарунком для будь-якого чоловіка. Функція булавки для краватки полягає в тому, що з її допомогою можна скріпити кінці краватки . Як використовувати таку шпильку?
Інструкція
1
Вибираючи шпильку для краватки , необхідно пам'ятати про те, що вона не повинна відволікати увагу від свого господаря, тобто не повинна бути занадто великою і помітною. Купуйте шпильку, підходящу до кольору краватки і до іміджу чоловіки в цілому. Невелика тонка шпилька з маленьким стразом відмінно підійде практично до будь-якого офіційного костюму.
2
приколюють шпильку для краватки потрібно так, щоб вона практично не була видна, коли піджак застебнутий (тобто приблизно на три-чотири сантиметри нижче вузла).
3
Якщо цей аксесуар має ще і декоративну функцію, то можна прикріпити її трохи вище. Так, приміром, політики носять шпильку з головкою у вигляді герба держави вище гудзиків піджака, щоб її було видно.
4
При деяких типах вузлів для краваток булавки приколюють прямо в вузол.
5
Перед тим, як надягати шпильку, розгляньте її. Вона складається з двох частин: самої шпильки і затискача з ланцюжком. Далі розстібніть гудзик, до петлі якої будете прикріплювати затискач. Вона не повинна бути розташована занадто високо, інакше шпильку не утримуватиме краватку. Тепер розстібніть шпильку, протягніть ланцюжок в петлю і застебніть гудзик, щоб зафіксувати ланцюжок. Потім візьміть саму шпильку і проколіть нею обидві частини краватки (широку і вузьку) на рівні затиску. Слідкуйте за тим, щоб шпильку розташовувалася посередині краватки , що не зміщуючись вправо або вліво, і рівно тримала обидва його кінця, інакше на краватці будуть утворюватися складки. Залишається тільки розправити краватку, надіти і застебнути піджак.
6
Пам'ятайте про те, що за правилами на краватці одночасно може бути тільки один аксесуар: або шпилька, або затискач. Булавка має деякі переваги перед затискачем, оскільки вона краще тримає краватку і виглядає набагато естетичніше, якщо вона декоративна. І набагато непомітніше, якщо для вас важлива тільки її функціональність.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xCoyH2K9Drs