Як намалювати чебурашку.

Чебурашку знають всі - і старий, і малий. Саме цей герой уособлює собою і дитячу наївність, і дорослу розважливість, і гостроту думок, і багато іншого. Чебурашка - мультиплікаційний герой, який вчить усіх дружити, робити добро, виходити з проблемних ситуацій за допомогою друзів. Ясна річ, що мультиплікаційного героя малював відомий художник, але повторити його шедевр можете і ви самостійно, доставляючи радість і дитині, і собі. Спробуйте намалювати улюбленого мультгероя НЕ олівцем або фарбами, а пластиліном.
Інструкція
1
Приготуйте білий картон або щільний папір формату А4 або будь-якого іншого. Візьміть пластилін коричневого, чорного, білого, зеленого і жовтого кольорів. Пам'ятайте, що ви завжди можете отримати потрібний відтінок кольору пластиліну шляхом змішування декількох квітів.
2
Намалюйте на картоні простим олівцем контур чебурашки. Візьміть коричневий пластилін і розігрійте його в руках. Розмажте м'який коричневий пластилін тонким шаром за своїм ескізом-малюнку, намагаючись не виходити за контури.
3
Візьміть білий пластилін, так само розм'якшите його і нанесіть тонким шаром у вигляді кола на обличчі тваринки так, щоб білий шар був трохи менше коричневого.
4
Зробіть такі білі кола поверх коричневого шару на лапках, вухах і животику. Зробіть з чорного пластиліну круглі великі очі, трикутний ніс і рот у вигляді посмішки. Прикрасьте пластилінову картину за тією ж технологією, як робили чебурашку, травою, сонцем, квітами та іншими елементами (на ваш розсуд).
5
Помістіть картину в рамку і повісьте шедевр в дитячій кімнаті. Пластилінова картина «Чебурашка» готова.
Зверніть увагу
Чебурашку починаємо малювати з двох овалів, один з яких трохи менше діаметром розташовуватиметься всередині того, що побільше розміром. Цей внутрішній овал потрібен, щоб намалювати мордочку Чебурашки. Тепер малюємо по обидві сторони від великого овалу круги - це великі вушка Чебурашки.
Корисна порада
Як намалювати чебурашку олівцем поетапно. «Я був колись дивною іграшкою безіменній, К якої в магазині ніхто не підійде» З цього уроку ви дізнаєтеся як малювати чебурашку карнадашом. І доводів ні в ту, ні в іншу сторону не знаходиться Напевно, чебурашка особливого дитячого статі. Як намалювати чебурашку олівцем поетапно. Ну а тепер приступимо до малюнка