Як робити ремонт на кухні.

Кухня - це найбільш відвідувана кімната з усіх інших в квартирі. Навіть при наявності в будинку їдальні, приміщення з більш важкими умовами експлуатації не знайти. Цілий букет "шкідливостей" - пар, спека, запахи - все присутнє тут. Тому і ремонт кухні вимагається проводити частіше, ніж ремонт будь-який інший кімнати. З чого почати?
Інструкція
1
Якщо будинок старий, з облізлими дерев'яними рамами, почніть з установки пластикового вікна зі склопакетами. Для кухні це не розкіш, а необхідність. Навіть якщо є витяжна вентиляція і встановлений кондиціонер, іноді виникає необхідність дуже швидко провітрити кухню. Тільки відкрите навстіж вікно здатне це зробити. Одночасно вирішиться ще одна проблема - разом із старими вікнами підуть нерівні відкоси, надщерблені підвіконня. Правда, ці роботи потребуватимуть втручання професіоналів. Але це того варто. За не дуже великі гроші ви отримаєте задоволення споглядати ідеально рівні, зроблені за рівнем гладкі відкоси плюс ідеальну звукоізоляцію. Для ремонт а вікон немає необхідності повністю звільняти кухню від меблів. Досить все накрити поліетиленовою плівкою. За кілька годин фахівці демонтують старе вікно і встановлять нове.
2
Для подальшого ремонт а необхідно повністю винести меблі, тим самим звільнивши стіни і підлогу. Тепер займіться ремонт ом стелі. При високих стелях і вільних грошових коштах замовте підвісну стелю. Але якщо є бажання зробити все своїми руками при мінімальних затратах, зберіть стеля з пластикових панелей. При наявності необхідного набору інструментів і матеріалів, кожен поважаючий себе чоловік легко впорається з цією роботою.
3
На стелі закріпіть дерев'яні бруски на відстані 60-70см один від одного, розташувавши їх перпендикулярно напрямку пластикових панелей. По периметру стін саморізами зміцните куточок і починайте укладати пластикові панелі, попередньо обрізані за розміром, закріплюючи їх до дерев'яних брусків. Весь процес займе всього кілька годин, не вимагає попередньої підготовки стелі, практично не дає шлюбу.
4
Наступний етап - ремонт стін. Попередньо підготуйте поверхні. Для цього зніміть гачки, саморізи, цвяхи - все, що було кріпленням для потрібних на кухні речей. Видаліть старе покриття - шпалери, плитку. Для того, щоб зняти старі шпалери, змочіть стіни водою і акуратно шпателем їх приберіть. При необхідності стіни потрібно вирівняти за допомогою шпаклівки і дати просохнути.
5
Обробку починайте з тих стін, де потрібно укласти плитку. Робота ця непроста, вимагає професійних навичок, але можна виконати її і самостійно. Для цього виберіть стіну, найбільш помітну від входу на кухню. Починаючи від кута, по рівню укладіть на розчин або плитковий клей верхній ряд плитки. Відстань між плитками повинна бути однаковою. Домогтися цього можна, встановлюючи регулювальні хрестики. По верху облицьованої поверхні закріпіть бордюрную плитку.
6
На решту стіни наклейте шпалери. Роботу починайте також від кута, попередньо завдавши на стіну лінію отвеса.На підготовлені за розміром смуги шпалер нанесіть клей. Тим же клеєм на ширину смуги змастіть стену.От кута зверху вниз, паралельно лінії схилу, прикладіть і притисніть смугу до стіни. Для видалення повітряних бульбашок розгладьте валиком. Клейте наступну смугу. Для того щоб стики між смугами шпалер були непомітні, без пустот, використовуйте спеціальний клей для стиків.
7
В якості статевого покриття використовуйте ламінат. Він за своїми властивостями як найкраще підійде для укладання на кухню - міцний, зносостійкий, вологонепроникний. Укладання плиток проводите відповідно до інструкції і ніяких труднощів не виникне.
8
Ремонт кухні закінчений. Розставте меблі, закріпіть мийку, витяжку, полки і готуйте урочиста вечеря з нагоди закінчення ремонт а!
Корисна порада
Не забудьте перед укладанням ламінату настелити на підлогу підкладку з утеплювача.