Як оформити букет квітів. оформлення букета стрічкою.

Живі квіти - подарунок, доречний до будь-якого випадку. Але не всі можуть скористатися досвідом флориста-професіонала з хорошим смаком, та й послуги компаній з оформлення букетів недешеві. Що ж, якщо можливостей вистачає тільки на покупку квітів, але не вистачає на аранжування букета руками профі - можна обійтися своїми силами.
Інструкція
1
Підберіть квітів ую гаму майбутнього букета. Якщо сумніваєтеся - складайте композицію з суцвіть одного відтінку, але має різну яскравість (наприклад, рожеві лілії і трохи більш інтенсивно забарвлені орхідеї). Якщо букет виглядає нудно або не надто гармонійно, додайте в нього білі квіти - вони чудово поєднуються з будь-якими відтінками. Уникайте надмірної «строкатості» в букеті - це не радує, а стомлює очей.
2
Обов'язково продумайте форму майбутньої композиції: чи буде ваш букет круглим, трикутним, плоским, асиметричним, багатоярусним?
3
Квіти повинні бути сумісні. Не варто об'єднувати екзотичні розкішні орхідеї з наївними ромашками або жовтцями, а вишукані троянди - з нарцисами. Вийде щось абсурдне. До речі, нарцис в квіткову композицію варто додавати з обережністю, оскільки його наявність - запорука недовговічності букета.
4
Не намагайтеся спорудити щось грандіозне, а-ля «мільйон червоних троянд». Букет з пари десятків суцвіть - жест, звичайно, широкий, але навряд чи така кількість рослин в одній купі будуть виглядати красиво. Це не букет, а просто невпорядкований купу квітів, нехай навіть вони - чудові екзотичні ванди або перлинно-білі троянди.
5
«Розбавте» букет зеленню. Навіть одна зелена «ялинка» зробить вашу композицію закінченою і розкішною. Не бійтеся використовувати сухі елементи - гілочки з ягодами, колосся, сухоцвіти, якщо тематика букета це дозволяє. Наостанок прикрасьте композицію, стрічками, мереживом, перлинами або навіть пластиковими метеликами.
6
Останній штрих - упаковка, яка додасть закінченість композиції. Мова не про пластиковому конверті, в який прийнято поміщати букет для перенесення, а про повноцінну упаковці, що являє собою одне ціле з букетом. Варіантів її безліч: кольорова рисовий папір, зав'язана стрічкою, плетений кошик, шматок красивої тканини, «сіточка», атласна стрічка, що обвиває довгі стебла рослин, безліч інших ідей.