Як поміняти стартову сторінку. Як поміняти початкову сторінку в google chrome.

Запускаючи в черговий раз свій Інтернет-браузер, ви раптом виявляєте, що ваша улюблена стартова сторінка невідомим чином змінилася на незнайомий вам сайт. Для того щоб змінити початкову сторінку, слід провести декілька нехитрих дій.
Інструкція
1
Оскільки кожен користувач мережі Інтернет воліє використовувати для серфінгу по всесвітній павутині полюбився йому Інтернет-оглядач, варто дізнатися, як поміняти стартову сторінку у всіх популярних браузерах.
2
Якщо ви користуєтеся Internet Explorer У верхній частині вікна виберіть пункт меню« Сервис »і перейдіть в розділ« Властивості оглядача ». У розпочатому перед вами віконці перейдіть на вкладку «Загальні», де в розділі «Домашня сторінка» в порожньому полі необхідно ввести адресу сторінки для відображення її як стартовою, наприклад www.example.ru. Натискайте кнопку «ОК» і ваша стартова сторінка успішно змінена.
3
Якщо ви користуєтеся Mozilla Firefox У верхній частині віконця оглядача виберіть пункт меню« Інструменти »і перейдіть в розділ" Налаштування ". Перед вами відкриється віконце налаштувань. Вам потрібно відкрити вкладку «Основні», де в розділі «Запуск» ви побачите віконце з написом «Домашня сторінка». Введіть в це віконце адресу сайту, який ви бажаєте бачити на стартовій сторінці, наприклад: www.example.ru. Тепер натисніть кнопку «ОК», і ваша стартова сторінка буде змінена.
4
Якщо ви користуєтеся Opera У лівому верхньому куті натисніть на кнопку «Меню», у випадаючому списку виберіть розділ «Налаштування» і клацніть напис «Основні настройки». З'явиться вікно з головними налаштуваннями оглядача. Вибравши вкладку «Основні», в віконце з написом «Домашня» впишіть адресу потрібного вам сайту для стартової сторінки, наприклад: www.example.ru. Натискайте «ОК». Тепер ваша домашня сторінка змінена.
5
Якщо ви користуєтеся Google Chrome У правому верхньому куті клацніть на значок гайкового ключа, який видасть спадаюче меню, де потрібно клацнути на написі" Параметри ". У віконці виберіть вкладку «Основні», де в розділі «Головна сторінка» вам слід поставити галочку біля напису «Відкрити цю сторінку» і в який з'явився поруч поле введіть потрібний вам адресу для стартової сторінки, наприклад: www.example.ru. Натиснувши кнопку «Закрити» ви збережете зроблені вами настройки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=a11NrhZwKJU
Зверніть увагу
В деяких версіях Інтернет-оглядачів можливі незначні зміни в назвах та місцях розташування тих чи інших кнопок і написів.