Як позбутися від мошок в квіткових горщиках. від чого заводяться мошки в квіткових горщиках.

Досить часто люди борються з мошками. Справа в тому, що мошки можуть з'явитися практично в будь-якому місці. Для того щоб їх позбутися, необхідно вдаватися до певних дій. Найчастіше мошки заводяться в квіткових горщиках.
Інструкція
1
Найпоширенішим місцем проживання мошок є згнилі фрукти, овочі, пакети, в яких знаходиться крупа і горіхи, незакриті банки з варенням або ж компотом. Для початку потрібно перевірити всі ємності і пакети, в яких знаходяться продукти. Також обов'язково необхідно зазирнути у ванну кімнату. Справа в тому, що мошки можуть мешкати навіть в банці з хімічними речовинами.
2
Зверніть увагу на раковину. Якщо в ній застрягли шматочки їжі, то вони з часом будуть гнити, а це обов'язково призведе до появи мошок. Перевірте всі раковини і прочистите їх за допомогою вантуза. Також в даний час існує досить багато хороших хімічних препаратів, які призначені для прочищення водопроводу.
3
Досить часто мошки заводяться в квіткових горщиках. Щоб їх позбутися, виконуйте певну послідовність дій. Для початку дайте грунті повністю висохнути. Тільки після цього робите новий полив. В момент поливу верхній шар ґрунту обов'язково повинен встигати просихати. Чіпаючи пальцем, можна легко визначити стан грунту. Якщо рослина ніжне або в кімнаті досить сухе повітря, то між поливами необхідно регулярно робити обприскування листя з нижньої сторони. Для цього краще всього використовувати холодну кип'ячену воду.
4
Для виведення мошок із землі можна використовувати слабкий розчин марганцівки. Поливати необхідно всі рослини в квартирі, а не тільки ті, які заражені. Практично в кожному квітковому магазині продаються спеціальні розчини, які знищують комах. Якщо в будинку є маленькі діти, то дані розчини використовувати не рекомендується.
5
Досить часто люди, щоб вивести мошок, встромляють в землю кілька сірників готуванням вниз. Через 2 дні сірники обов'язково потрібно замінювати на нові. Мошки повинні швидко зникнути.