Як приготувати сир з козячого молока. Як зварити з козячого молока сир.

Козяче молоко дуже корисне і смачне. По своїй живильній цінності воно багато в чому перевершує коров'яче молоко. Козяче молоко краще засвоюється, легше перетравлюється, тому воно дуже корисно для дитячого харчування. Якщо у вашому господарстві є кози, або ви можете купувати свіже козяче молоко, то не обмежуйте своїх близьких у виборі страв, які можна з нього приготувати. Приміром, з козячого молока можна зробити чудовий домашній сир .Він виходить ніжним, м'яким, дуже смачним.
Вам знадобиться
    • 12л свіжого козячого молока
    • 4ст.л. оцту
    • 30-50м солі
    • кмин
Інструкція
1
Рецепт козячого сир а дуже простий. Зніміть з холодного козячого молока шар вершків. Перелийте молоко в каструлю і поставте на плиту. Доведіть молоко до кипіння, після чого зменшіть вогонь і додайте в каструлю з молоком оцтову есенцію. Молоко потрібно постійно помішувати, так як воно почне поступово згортатися.
2
Після того, як молоко вже досить згорнулося, а саме утворилися молочний згусток і сироватка, слід зняти каструлю з плити. Згусток молока перекладіть в марлевий відріз, складений у кілька разів. Зауважте куточки марлі і підвісьте згусток так, щоб з нього стікали надлишки сироватки.
3
Через добу дістаньте спресований сир ний згусток з марлі. Розімніть сир і посоліть його. Ретельно розподіліть сіль по всьому сир у, розминаючи його немов тісто. До речі, за подібним рецептом можна робити не тільки солоний, але і солодкий сир. Для цього замість солі кладуть цукор. Солодкий сир з козячого молока особливо люблять діти.
4
Після того як ви змішайте сир з цукром або сіллю, сформуйте його в товсту корж і покладіть її на чавунну сковороду. Масла при цьому додавати не потрібно. При розігріванні сковороди сир спочатку стане рідким, але потім загусне. Після того як сир загус, можна перекладати його на блюдо. Поки сир гарячий, ви можете додати йому красиву форму або просто розрізати на невеликі шматочки. Для додання сир у пікантного смаку, посипте його кмином зверху.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sD2bjvxSdlI