Як записати двд за допомогою неро.

DVD-диски не вічні. Вони легко дряпаються і пошкоджуються, навіть якщо з ними правильно поводитися. І навіть якщо ви покладете диск на полицю і залишите його в спокої, DVD-диск все одно буде псуватися з часом. Тому іноді потрібно переписати його або ж заздалегідь зробити резервну копію. У кожному разі, для чого б це не знадобилося, записати DVD дуже просто, наприклад, використовуючи популярну програму Nero.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Nero
Інструкція
1
Закрийте всі програми, вставте порожній DVD диск в дисковод і відкрийте Nero Express. Виберіть рекордер із списку у верхній частині вікна, а потім пункт меню «DVD-Video.
2
Визначте параметри диска (DVD - DVD5) і натисніть «Додати» - кнопку, відзначену зеленим плюсом. З'явиться вікно, що дозволяє додати файли в проект. Для цього просто вкажіть місцезнаходження папки «VIDEO-TS», а іншу частину роботи програма візьме на себе. Інший варіант - перетягніть цю папку мишею прямо у вікно програми. Потім натисніть "Далі".
3
У вікні відображається структура DVD. Врахуйте, що спроба записати DVD-відео з неправильною структурою, з відсутніми або пошкодженими файлами не увінчається успіхом. Програма повідомить, що дані файли не сумісні з DVD форматом і запис диска неможлива. Стандартна структура DVD-відео проекту складається з трьох типів файлів: VOB, IFO і BUP. Проект повинен містити файли всіх трьох типів. Також майте на увазі, що файли інших форматів програма не прийме. Якщо у вас є avi файли, але не DVD, прочитайте керівництво «Як записати avi на DVD». Після того як файли будуть додані в проект, натисніть «Далі».
4
У наступному вікні виберіть швидкість запису. За замовчуванням швидкість стоїть на максимально можливому значенні для даного DVD-ROM. Але майте на увазі, що чим менше швидкість запису, тим менше виникатиме помилок при переповненні буфера і, отже, тим якісніше буде виконана запис диска. Як результат диск служитиме довше. В цьому ж вікні можна поставити галочку поруч з пунктом "верифікувати дані після запису». Це займе більше часу але, наприклад, ви можете бути впевнені, що у вас є ліквідна копія перед видаленням DVD-файлів з жорсткого диска.
5
Якщо ви цього ще не зробили, вставте в дисковод DVD диск. Потім натисніть «Запис», після чого розпочнеться прожиг диска. Цей процес може зайняти деякий час. Швидкість залежить від конкретних налаштувань і обсягу записуваних даних.