Як прибрати домашню сторінку. Як прибрати напис зробіть google стартовою сторінкою.

Запускаючи Інтернет-оглядач, не кожен користувач бажає бачити нав'язані деякими сервісами і автоматично встановлені домашні сторінки. Від непотрібного вам сайту на стартовій сторінці можна легко відмовитися.
Інструкція
1
Існує кілька основних Інтернет-браузерів, і щоб прибрати непотрібну вам домашню сторінку, у кожного з них передбачений свій шлях.
2
Internet Explorer: вам слід потрапити в меню «Властивості оглядача». Для цього у верхній панелі клацніть напис «Сервіс» і виберіть відповідний пункт меню. Перед вами з'явиться невелике вікно, відкрите на потрібній вам вкладці «Загальні». У самому верху ви побачите поле з адресою, який запускається при старті програми. Трохи нижче слід знайти кнопку «Порожня» і натиснути на неї. Адреса в поле зміниться на напис «about: blank», що означатиме успішне видалення домашньої сторінки і заміні її на порожню. Натискайте кнопку «ОК». Готово!
3
В Google Chrome вам доведеться діяти інакше - компанія-розробник сховала потрібний пункт меню у правому верхньому куті за значком гайкового ключа. Тисніть на нього і вибирайте пункт меню «Параметри». У вікні, на вкладці «Основні» прямо посередині буде розділ «Головна сторінка», де вам потрібно поставити галочку біля напису «Відкривати сторінку швидкого доступу». Закривайте вікно. Тепер, в момент старту, ви не побачите не потрібну вам домашню сторінку, а замість неї буде з'являтися настроюється сторінка швидкого доступу.
4
В Opera щоб знайти меню налаштувань домашньої сторінки, потрібно натиснути червону кнопку «Меню», розташовану прямо в лівому верхньому кутку, і вибрати пункт "Налаштування", а потім перейти в «Загальні настройки». Відкриється нове віконце. Переходьте на вкладку «Основні», і в самому верху вибирайте з декількох варіантів, потрібну вам напис: «Відкрити експрес-панель». Закривайте вікно, при цьому настройки будуть збережені, а замість головній сторінці при запуску оглядача відкриватиметься експрес-панель, яку ви зможете налаштувати на свій смак.
5
І, нарешті, в Mozilla Firefox в самому верху віконця слід натиснути на напис «Інструменти», перейти в розділ «Налаштування» і у вікні,, у вкладці «Основні» знайти розділ «Запуск». Тепер, біля напису "При запуску Firefox» потрібно вибрати розділ «Показати порожню сторінку», потім натиснути кнопку «ОК», підтверджуючу виконання ваших дій, після чого домашня сторінка успішно буде видалена, і в момент старту браузера перед вами буде порожня сторінка.