Як приготувати фрі у фритюрниці. Як приготувати картоплю фрі у фритюрниці.

Картопля має безліч варіантів приготування. Його можна відварювати, тушкувати, смажити, запікати. Причому страви з картоплі залежно від способу приготування мають різні смаки. Один з них - обсмажування картоплі в великій кількості рослинного масла. Таке блюдо називається картопля фрі. Сучасні технології дозволяють швидко і легко готувати картоплю фрі в спеціальному пристосуванні - фритюрниці .
Інструкція
1
Наріжте картоплю тонкими кружечками, соломкою або невеликими кубиками. Промийте його холодною водою, а потім викладіть на паперову серветку, щоб з нього стекла вода, і щоб він звільнився від надлишків крохмалю. Так під час смаження картопля покриється рівною хрусткою скоринкою, а всередині залишиться ніжним, м'яким. Чи не соліть картоплю перед смаженням, оскільки це викликає злипання шматочків.
2
Коли нарізану картоплю підсохне, підготуйте фритюрницю. Для обсмажування картоплі можна використовувати рафінована рослинна олія або тваринний жир, а можна змішати їх навпіл. Жиром або маслом слід заповнити половину ємності фритюрниці. Зробивши це, розігрійте жир до 190 градусів.
3
Коли жир добре прогріється, можна запускати в нього першу партію картоплі. Розраховуйте пропорції наступним чином: 1 частина картоплі на 4 частини жиру. Це необхідно для того, щоб картопля вільно плавав в жирі і не злипався між собою.
4
Після того як картопля обсмажився до золотистої скоринки, його слід дістати з фритюрниці за допомогою шумівки. Після цього запустіть у фритюрницю смажитися другу порцію і так далі.
5
Обсмажену картоплю покладіть на кілька хвилин на паперову серветку, щоб з нього стік зайвий жир.
Зверніть увагу
Цей спосіб приготування картоплі зменшує кількість вітамінів та поживних речовин в ньому в багато разів, тому не варто захоплюватися, поїдаючи кожен день картопля фрі величезними порціями. Це шкідливо для здоров'я. Особливо необхідно обмежити у вживанні картоплі фрі дітей. Але, безумовно, картопля фрі - дуже смачне блюдо!
Корисна порада
Чи не обсмажуйте картопля фрі до темної кірочки. Це не тільки погіршує його смак, але і псує фритюр. При правильній смаженні в одному і тому ж фритюрі можна приготувати багато порцій картоплі.