Як позбутися від засмічення. Як позбавиться від засмічення в туалеті.

Напевно кожна людина, які живе в квартирі або в приватному будинку, хоча б раз стикався з проблемою засора водопроводу. Якщо проблема все-таки виникла, то не потрібно панікувати. Позбутися від засора можна швидко й акуратно.
Інструкція
1
У всіх квартирах повинно бути таке пристосування, як вантуз. Саме він то і є рятівником в даній ситуації. Для початку потрібно наповнити ванну або раковину водою, а після цього вже можна використовувати вантуз. Здійснюйте ним руху вгору-вниз. Цілком можливо, що сміття проштовхне. Якщо ж під рукою не виявилося вантуза, то цілком підійде звичайна скручена дріт. Її потрібно вставити в трубу. Після цього добре потрібно поворушити скопилася бруд. Вона повинна розбитися на кілька частин. Позбутися від засора стане набагато простіше.
2
Для того щоб позбутися від засора , можна використовувати спеціальні засоби. Справа в тому, що потрапляючи на місце забруднення, відбувається активна реакція, яка і усуває все сміття. Такі спеціальні засоби можна придбати практично в кожному магазині побутової хімії. Вони можуть ефективно впоратися з проблемою і не зашкодять поверхню пластикової чи металевої труби. Рідина потрібно залити в трубу і залишити на 2 години. Коли 2:00 пройде, знову можна буде користуватися сантехнікою.
3
Якщо ж немає можливості придбати спеціальні засоби, то їх цілком легко можна приготувати самостійно. Потрібно розчинити в гарячій воді соду і пральний порошок. Цю суміш також залийте в трубу. Можна просто насипати в стік прального порошку, соди й оцту. Ці речовини будуть взаємодіяти один з одним і розчинять засор.
4
В народі є вельми неординарний, але ефективний спосіб позбавлення від засора . Для цього потрібно взяти пилосос і приєднати гнучкий шланг до зливного отвору. Його обов'язково потрібно загерметизувати. Герметиком може виступати звичайна мокра ганчірка. Пилосос включається на режим видування повітря. Якщо засмічення знаходиться недалеко, то даний спосіб допоможе його позбутися.