Як налаштувати мобільний інтернет.

Ще кілька років тому увійти в Інтернет з мобільного телефону було не тільки незвично, але і дорого. З розвитком інформаційних технологій, в наш час, практично з будь-якого мобільника ви не тільки можете зайти на потрібний вам сайт, але також і викласти в Інтернет свої фотографії і відеозаписи, не ризикуючи при цьому розоритися.
Інструкція
1
Для того щоб налаштувати мобільний Інтернет на своєму телефоні, можливо, вам навіть не знадобиться нічого робити. Справа в тому, що в SIM-картах основних операторів вже міститися всі необхідні настройки, і вставляючи SIM-карту в телефон, установки автоматично зберігаються.
2
Якщо вашої SIM-карті вже багато років, швидше за все, налаштувань для виходу в Інтернет в ній немає. В цьому випадку ви можете замовити автоматичні настройки для свого телефону, зателефонувавши, в службу підтримай вашого оператора стільникового зв'язку. Альтернативним варіантом може бути пошук необхідних налаштувань, або їх замовлення, через відправку спеціальної команди, безпосередньо на сайті оператора.
3
Замовляючи настройки для можливості виходу в Інтернет через мобільний телефон, переконайтеся, що ваш пристрій підтримує прийом та збереження автоматичних налаштувань. Наприклад, деякі моделі сучасних телефонів, спеціально призначених для активного використання мобільного інтернету, не вміють приймати автоматичні настройки, і дані вимагають ручного введення. Зателефонувавши в службу підтримай вашого мобільного оператора обов'язково назвіть модель свого телефону, щоб з'ясувати це.
4
Після того, як ви зберегли потрібні налаштування, або ввели їх вручну, можна виходити в Інтернет. Зробити це можна, використовуючи канал GPRS або його оновлену версію 3G. Зв'язок по каналу GPRS доступна в більшості сучасних телефонів, використовувати мережу 3G - швидшу, порівняно з GPRS - вміють не всі, але якщо мережа 3G доступна, пристрій автоматично використовуватиме цей канал.
Корисна порада
Якщо ви знаходитесь в зоні дії мережі Wi-Fi, і ваш мобільний телефон має Wi-Fi модуль, ви можете підключитися до Інтернет через Wi-Fi. Таке підключення буде найбільш швидким. Ніяких додаткових налаштувань для цього вам не буде потрібно - пристрій сам підключиться до мережі, запросивши вашу згоду.