Як знайти роботу за кордоном.

Бажання відправитися працювати закордон досить поширене серед російських молодих людей. Хороша зарплата та інші приємні дрібниці манять до себе. Однак не так просто знайти підходяще місце, де тебе не обдурять і не звільнять без видимої на те причини. Спробуйте знайти собі робоче місце за кордоном , скориставшись одним із запропонованих варіантів.
Інструкція
1
Зверніться в спеціалізовану фірму, яка надає допомогу у пошуку роботи та підготовці всіх необхідних документів. З вас візьмуть чималу суму: за документи і роботу агента, однак ви точно будете знати, що вас довезуть до пункту призначення, покажуть місце роботи і житла, а в екстреній ситуації вся вина буде покладена на саме агентство, яке буде зобов'язане повернути вам вкладені в поїздку кошти.
2
Якщо ж зайві витрати вас не влаштовують, спробуйте підшукати місце самостоятельно.Виберіте країну, в якій хотіли б працювати. Відвідайте сайти місцевих біржових агентств. Ви зможете подивитися, яким компаніям потрібні фахівці, а також надаються при цьому умови роботи і зарплати. Після підбору найбільш привабливих вакансій, розішліть на електронну пошту ваше резюме. Не варто говорити, що в даний момент ви знаходитесь в Росії. Це може відлякати роботодавця, і від вас відмовляться, не глянувши в портфоліо.
3
Після того, як вам дадуть відповідь позитивно і запросять на співбесіду, можна повідомити, де ви зараз знаходитесь. При цьому відразу ж запевніть представника компанії в тому, що ви маєте намір отримати цю роботу і переїхати. Якщо вам дали добро, готуйтеся до співбесіди, і, можливо, навіть до переїзду.
4
Якщо ви досить відчайдушна людина, просто вирушайте в іншу країну: знайдіть собі тимчасове житло, і йдіть шукати роботу. У перший час не варто гидувати нічим, пам'ятайте, що вам треба на щось жити і чимось харчуватися. Поступово, освоївшись в новому місці, ви або зрозумієте, що хочете іншого і поміняєте знову місце проживання, або знайдете постійний варіант, який вас влаштує.
Квартирне питання завжди було і залишається дуже болючою проблемою. Чи існують в нашій країні можливості знайти і роботу, і житло одночасно? Яку роботу потрібно шукати?
Інструкція
1
При влаштуванні на роботу житло, як правило, надають великі підприємства, заводи і фабрики. Зверніться до відділу кадрів із заявою про те, що вам необхідне житло, і вам дадуть право на проживання в гуртожитку. Звичайно, це не кращий варіант, особливо для сім'ї з дітьми, але часто іншого виходу просто немає. Надалі кімнату іноді можна викупити. Якщо ви є цінним фахівцем, наприклад, топ-менеджером, підприємство може надати вам квартиру або оплачувати оренду житла.
2
За законом квартиру повинні надати військовослужбовцю-контрактнику або співробітнику МВС. Однак на практиці вас просто поставлять на чергу на отримання квартири, а коли ви отримаєте ключі, нікому не відомо. Але все ж вам можуть надати службове житло у тимчасове користування, поки ви перебуваєте на службі.
3
Ще один шлях отримати службове житло - влаштуйтеся на роботу двірником. У багатьох містах, зокрема в Санкт-Петербурзі вам повинні дати квартиру з можливістю подальшого викупу.
4
Право на квартиру мають працівники освіти. Однак вам доведеться пропрацювати не менше трьох років учителем або вихователем дитячого садка, щоб встати в чергу на отримання житла, а вже коли ви станете повноправним володарем, ніхто вам точно сказати не зможе.
5
Екстремальний варіант - влаштуватися працювати на будівництво. Робочі часто живуть в будівельних вагончиках з вельми відносним комфортом, але все ж це дах над головою.
6
Якщо ви молоді і хочете переїхати в більше місто, поступите до навчального закладу. І професійні училища, і великі вузи мають гуртожитки, в які заселяють іногородніх студентів.
7
Отже, можливостей по закону досить багато, але не всі їх можна реалізувати на практиці. Тому, якщо ви плануєте переїзд, розраховуйте тільки на свої сили. Перед переїздом накопите грошей не менше ніж на три місяці проживання, враховуючи і витрати на харчування, і на транспорт, і на оренду житла.