Як робити пірсинг в губі. Як зробити пірсинг в губі самої.

Пірсинг представляє собою проколювання різних частин тіла пірсами (сережками) з титану і хірургічної сталі (найбільш поширений пірсинг вух, брів, губ і язика). Згодом можна вставляти прикраси зі срібла та золота, але не з міді, нікелю та інших окисляющихся металів. На сьогоднішній день пірсинг роблять в основному для прикраси і виділення своєї особистості з маси людей.
Вам знадобиться
  • - хірургічний маркер
  • - голка для пірсингу (15G - 1,4 мм; 18G - 1 мм)
  • - ватні тампони
  • - розчин бетадіна або мирамистина
  • - розтяжка для збільшення проколів
  • - затискачі і розтискаючи для кілець
  • - шарікодержатель
  • - сережка
  • - пінцет
Інструкція
1
В першу чергу, підготуйте всі інструменти для пірсингу: голку для пірсингу, розширюючись і затискачі для кілець, пінцет, розтяжку для збільшення проколу і шарікодержатель - ретельно продезінфікуйте. Щоб уникнути ризику занесення якоїсь інфекції у відкриту рану, одягніть на руки хірургічні стерильні рукавички.
2
Позначте спеціальним хірургічним маркером бажане місце входження голки. Типи пірсингу губи бувають різні: горизонтальний пірсинг - коли прокол виконується вздовж лінії губ, найчастіше нижньої. У цьому виді пірсингу найкраще використовувати прикраси з еластичних матеріалів таких, як тефлон, Біопласт. Недоліком даного виду проколу є неможливість яскравого прояву емоцій: вільно хмуритися або посміхатися. Вертикальний пірсинг - коли прокол виконується перпендикулярно до губі, під кутом 90 ° (традиційний спосіб), або строго вертикально - прокол проходить через нижню губу. Вертикальний пірсинг губи є найменш небезпечним для зубів - прокол проводиться з розрахунком, щоб прикраса: штанга-банан, колечко або лабрет - не могло стосуватися зубної емалі.
3
Потім ватним тампоном, попередньо змоченим в розчині бетадіна або мірамістину, продезінфікуйте область пірсингу (місце проколу).
4
Голку швидко і практично безболісно проводите крізь відзначену точку проколу. Голку витягуйте, катетер залиште. Після цього вставте прикраса в катетер і простягніть через прокол. Вся процедура по проколу всього забере у вас одну або дві хвилини.
5
Зазвичай прокол повністю гоїться протягом 1,5-2 місяців, інфекція досить рідко розвивається. На другий день після скоєння проколу, губа може распухнуть, але пухлина спаде через сім днів. Тому, спочатку необхідно використовувати довгий гвоздик, який, потрібно буде замінити після того, як пухлина спаде, на більш короткий.
6
Після того, як ви прокололи губу, не забувайте про догляд за проколом. Кожен день полоскайте рот антисептичним розчином (наприклад, 3% розчином перекису водню розбавленим попередньо на 50% водою) по 3-5 разів протягом того часу, поки рана не загоїться. Робіть компреси на три хвилини з розчином мірамістину, прикладаючи тампони до зовнішньої і внутрішньої сторонам проколу.
Корисна порада
Використовуйте тільки стерильні одноразові голки для пірсингу