Як зробити срібну воду. срібна вода Як зробити.

Ще в давнину вважалося, що срібна вода має цілющий ефект. Дійсно, вода, яка контактувала з сріблом, не псується. Іони срібла при попаданні в організм пригнічують будь-які бактерії, навіть найстійкіші. У підсумку ті перестають розмножуватися і гинуть. Отже, срібна вода є відмінним дезинфікуючим засобом. Іони срібла не тільки зцілюють від багатьох хвороб, таких як грип, ангіна, хвороби порожнини рота, але і не завдають організму шкоди. У відмінності від іонів хлору, наприклад.
Вам знадобиться
  • квадратна батарейка, срібний предмет, предмет з нержавійки (ложка), шило
Інструкція
1
Приготувати таку воду надзвичайно легко. Можна просто покласти в воду на кілька днів будь-якої срібний предмет. За цей час вода збагатиться іонами срібла і знайде потрібний цілющий ефект.
2
Але існує й інший спосіб, який збільшує лікувальні властивості срібної води. Для цього візьміть батарейку (бажано квадратну) і зробіть на кожному кінці клеми по одному отвору за допомогою шила. До платівці зі знаком "+" приєднаєте будь срібний предмет. Краще якщо проба срібла буде високою. А до знаку "-" предмет з нержавійки. Ці предмети будуть електродами.
3
Опустіть катод і анод (електроди) в воду . Від постійного струму вода швидко збагатиться іонами срібла. Як тільки срібний предмет огорне білою хмаркою, витягнете прилад. Дайте воді відстоятися близько 4 годин. Вода придатна для використання.
Корисна порада
Срібну воду розрізняють на три типи: слабку, середню і сильну. Слабка застосовується для профілактики. Для її приготування прилад слід тримати в трилітровій банці півхвилини. Середня срібна вода використовується для лікування, тут прилад слід тримати три хвилини. Сильна вода застосовується тільки для зовнішнього застосування, 1 літр води прилад збагачує 5 хвилин.