Як увійти в поштову скриньку. Як увійти в чужий комп'ютер.

Багато користувачів інтернету, для входу в поштову скриньку, застосовують встановлену фахівцем поштову програму і не представляють як увійти в поштову скриньку якщо трапиться збій в налаштуваннях програми або знадобиться скористатися електронною поштою з чужого комп'ютера. Для таких випадків і стануть в нагоді, нарешті, записані у вас дані для входу в поштовий ящик .
Вам знадобиться
    • Логін (ім'я вашого ящика)
    • Пароль (набір букв і цифр для доступу до інформації)
Інструкція
1
Для початку введіть в рядок браузера назву ресурсу в якому зареєстрований поштовий ящик (найчастіше це великі пошукові системи) або знайдіть ресурс через відомий вам пошуковик.
2
На головній сторінці вказаного сервера знайдіть форму для входу в пошту .Введіте у відповідні поля логін і пароль.
3
Перевірте правильність введених символів з урахуванням регістра.Нажміте кнопку "Увійти".
Зверніть увагу
Якщо ви хочете увійти в ваш поштовий ящик з чужого комп'ютера, подбайте про те, щоб введені дані не збереглися в цьому комп'ютері. Для таких випадків передбачені додаткові кнопки у вікні входу, наприклад натисніть "чужий комп'ютер".
Корисна порада
Для того, щоб не вводити постійно персональні дані на особистому комп'ютері скористайтеся функцією "запам'ятати мене", пропонованої сістемой.В випадку, якщо ви пам'ятаєте назву ящика (логін), але забули пароль - пройдіть процедуру відновлення пароля, натиснувши для почала кнопку поряд з полем вводу "забули" або "згадати пароль". Пароль вам надішлють на вказану при реєстрації електронну пошту.