Як відремонтувати фундамент. Як відремонтувати фундамент будинку.

На жаль, фундамент будинку може з часом піддатися руйнуванню. Причини можуть бути різними: можливо, при закладці будинку використовувався бетон низької якості або були допущені помилки при укладанні. У більшості випадків фундамент можна підсилити й відремонтувати. Вибір конкретної методики ремонту буде залежати від площі пошкодження.
Інструкція
1
Якщо фундамент піддався корозії арматури, що призвело до руйнування бетону, його слід замінити повністю або частково. Зробіть опалубку по всьому периметру будови і зробіть заливку нового бетону. Свіжоукладений бетон воложіть кожні 3-4 години і тримайте під мокрою мішковиною. Не намагайтеся замінити арматуру - це в принципі неможливо зробити.
2
Цегляні, бутові і залізобетонні фундамент и підсильте за рахунок обойм із залізобетону, з'єднаних між собою стрижнями-анкерами. Посилення кладки фундамент а виробляють шляхом нагнітання цементного розчину під тиском через металеві трубки діаметром 20-40 мм.
3
Якщо фундамент точковий, зробіть його монолітним за рахунок заповнення бетоном проміжків між існуючими частинами фундамент а і також встановіть залізобетонні обойми. Це додасть фундамент у додаткову жорсткість.
4
Для збільшення площі підошви фундамент а під неї слід підвести залізобетонні плити. Такий же прийом годиться для збільшення заглиблення фундамент а.
5
Для зміцнення стрічкового фундамент а великої площі розділіть фронт робіт на невеликі ділянки по всій довжині. Добре ущільніть грунт під підошвою нових частин фундамент а. Кладку подкліньте між конструкцією будівлі і підставою.
6
Для індивідуальних заміських будинків можна використовувати техніку ремонту фундамент а, не передбачає використання потужної техніки. Первісний фундамент пробурити до міцного грунту, зробивши кілька свердловин. Після цього зробіть армування свердловин і залийте їх цементним розчином.