Як накачати внутрішню м'яз стегна.

У більшості представниць прекрасної статі проблема полягає в зайвих жирових відкладеннях на внутрішній частині стегна . Але є й ті, у кого цього самого жиру не вистачає, через що між ніг утворюється великий просвіт. Вирішити цю проблему можна за допомогою білкової їжі і вправ, які допоможуть розвинути м'язи внутрішньої частини стегна .
Вам знадобиться
  • обважнювачі для ніг, гантелі (1 кг, 2 шт.).
Інструкція
1
Отже, невеликий комплекс вправ: Початкове положення - ноги ширше плечей. З цього положення починайте присідати, сідниці підтискайте. 15-20 разів, по 3 подхода.Ісходное положення - стоячи, ноги на ширині плечей. В руках гантелі (краще розпочати з 1 кг). Відривайте п'яти від підлоги і піднімайтеся на носки, якомога вище. 10-15 разів, по 3 підходи. Початкове положення - лежачи на спині. Підніміть ноги вгору, перпендикулярно підлозі і розводите в сторони. Так званий шпагат. Залишаєтеся в такому положенні близько 30 секунд або хвилину. Робите 3 підходи. Можна збільшувати час і кількість підходів, залежно від фізичної підготовки.
2
Початкове положення - лежачи лівим боком на підлозі, права нога зігнута в коліні і стоїть на стопі близько лівого коліна. Ліва нога випрямлена лежить на підлозі. Відривайте ліву ногу від підлоги і піднімайте вгору, приблизно на 30 см. Потім поміняйте сторону. 20-30 разів, по 3 підходи. Для посилення ефекту можна на щиколотці закріплювати обтяження для збільшення нагрузкі.Зажміте невеликий м'ячик (на зразок тенісного) колінами і почніть його стискати і розтискати. 15-20 разів, по 3 підходи. Для того, щоб побачити результат, потрібно місяць мінімум.
3
Не забувайте вживати білкову їжу: яйця, курку, яловичину, молоко і др.В м'язах міститься 34,7% від загальної кількості білка в тілі людини. Тому в період інтенсивних тренувань рекомендується трохи збільшувати кількість білка, споживаного щодня.
Зверніть увагу
Уперше сильно не перестарайтеся, особливо це відноситься до новачків. Скупчення молочної кислоти в м'язах, може привести до болів. Якщо таке станеться, слід прийняти гарячу ванну.
Корисна порада
З часом, коли м'язи звикнуть, можна збільшувати кількість підходів. А також періодично міняйте вправи місцями, м'язи не люблять одноманітності.