Як перевести Фаренгейта в градуси.

В світі існує три основних шкали вимірювання температури: шкала Цельсія, шкала Фаренгейта і шкала Кельвіна. Шкалою Кельвіна користуються в основному вчені. У більшості країн для виміру температури використовують шкалу Цельсія. За нуль в шкалою Цельсія прийнята температура замерзання води, а за 100 градусів - температура кипіння води. Цю шкалу застосовують в медицині, техніці, метеорології, в побуті. В Англії, США та деяких інших англомовних країнах використовується шкала Фаренгейта.
Інструкція
1
Один градус Фаренгейта дорівнює 1/180 частині різниці температур кипіння води і танення льоду. Для того щоб перевести температуру з градусів Фаренгейта в градуси Цельсія, необхідно з температури за Фаренгейтом відняти 32 і отримане значення розділити на 1,8. C = (F-32)/1,8. С - температура за Цельсієм, F - температура в градусах Фаренгейта. Наведемо деякі соответствія.1. 0 градусів за Фаренгейтом відповідає -17,8 градусів Цельсія, 2. 32 градуса Фаренгейта відповідають 0 градусів Цельсія, 3. 212 градусів Фаренгейта відповідають 100 градусам Цельсія, 4. Температура тіла здорової людини становить 36,6 градусів Цельсія або 98,2 градуса Фаренгейта.
2
Для того щоб перевести температуру з градусів Фаренгейта в градуси Кельвіна, необхідно додати до температурі за Фаренгейтом 459 і отримане значення розділити на 1,8. К = (F? 32)/1,8. К? температура за Кельвіном. Слід зазначити, що нуль градусів Кельвіна є температурою абсолютного нуля. Абсолютний нуль за Кельвіном - це мінімальна температура, яка може існувати. Ця температура відповідає -271,15 градусам Цельсія або -459,67 градусам Фаренгейта.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hJ8IFxAHBD8
Зверніть увагу
Температура абсолютного нуля. -459,67 °. -273,15 °. При перекладі з шкали Фаренгейта в шкалу Цельсія з вихідної цифри віднімають 32 і множать на 5/9.
Корисна порада
Абсолютний нуль, температура, при якій термодинамічна система володіє найнижчою енергією, 0 Келвіна (K). За шкалою Цельсія температура абсолютного нуля відповідає -273,15 ° C, за шкалою Фаренгейта - -459,67 ° F. Ця температура є найнижчою, теоретично досяжною системою. Газ при постійному зниженні температури займає менший обсяг.