Як відкрутити прикипіла гайку. відкрутити гайку від радіатора ртрпленія.

Одним з найгірших варіантів при відкручування «прикипілого» гайки є той, коли застосовується ріжковий гайковий ключ. У дев'яти випадках з десяти зазначені спроби призводять до невдач і ускладнюють подальший процес. У разі виникнення подібних ускладнень під час ремонту машини для їх подолання використовуються тільки накидні ключі.
Вам знадобиться
  • - WD-40,
  • - молоток,
  • - зубило.
Інструкція
1
Під час відкручування «прикипілого» гайки за допомогою накидного ключа необхідно стежити за різьбовій частиною болта або шпильки, на якій вона знаходиться. Неприпустимо проворачивание обох деталей кріплення, що неминуче призведе до обламування одного з елементів.
2
Для полегшення процедури під час відкручування «прикипілого» гайки за допомогою накидного ключа необхідно стежити за різьбовій частиною болта або шпильки, на якій вона знаходиться. Неприпустимо проворачивание обох деталей кріплення, що неминуче призведе до обламування одного з елементів. викручування заржавілою гайки треба обробити різьбову частину рідиною WD-40, направивши трубочку на місце зчленування метизів. Зачекавши пару хвилин, здійснюється перша спроба ослаблення затяжки кріплення.
3
Якщо попередні дії не принесли позитивного результату, то молотком наносяться різкі, але обережні удари по бічних гранях гайки. Простукали її, різьбове з'єднання знову обробляється хімічною рідиною. Після деякого проміжку часу, необхідного для поглибленого проникнення WD-40, здійснюється друга спроба ослаблення затяжки кріплення.
4
У тих випадках, коли в ході чергових маніпуляцій не вдалося досягти бажаного результату, тоді по бічних гранях гайки під кутом наносяться удари в напрямку відкручування молотком і зубилом, аж до того, що вона разрубается дощенту.
Корисна порада
Одним з варіантів виходу із ситуації є нагрів гайки відкритим полум'ям газового пальника або паяльної лампи червоного. Не забувайте при цьому про дотримання заходів пожежної безпеки.