Як відігріти замки в машині.

Неможливість відкрити машину після її мийки в зимовий час - ситуація, з якою стикався кожен автомобіліст. І вранці, коли все розраховано по хвилинах, доводиться витрачати чимало часу на те, щоб потрапити в салон автомобіля.
Вам знадобиться
  • - запальничка,
  • - антифриз або спиртосодержащая рідина - 100 г,
  • - медичний шприц.
Інструкція
1
Після приходу на стоянку, виявивши, що двері автомобіля не відкриваються звичайним способом, по-перше, потрібно з'ясувати причину подібного «відмови». А їх може бути, як мінімум, три.
2
Перша. Ключ від замка дверей не до кінця утапливается в його личинці, або, увійшовши туди, не провертається. Даний приклад є одним з найлегших. Для подолання виниклої проблеми запальничкою нагрівається металева частина ключа, після чого він вставляється в замок, і, почекавши 1-2 хвилини, личинка нагріється, а розтопивши лід вона повернеться.
3
Друга. Замок провертається ключем, але двері не відкривається у зв'язку зі сковуванням льодом запірного пристрою. У даній ситуації, бажано мати під рукою медичний шприц, в який набирається пару кубиків антифризу або спиртовмісної рідини і нею, через ущільнювальну гумку двері, обробляється замерзла поверхня замку.
4
Третя. Замок відімкнутий, але двері не відкривається через примерзлого до кузова ущільнювача. Подальше додаток зусилля, спрямованого на відкривання машини може привести до пошкодження резінкі.Чтоби уникнути подібної псування ущільнювача, примерзлі місця обробляються незамерзаючої рідиною з медичного шприца. Антифриз або спирт розчинять лід, і власник без перешкод і збитку для себе потрапить в салон машини.
Корисна порада
Оброблені антифризом або спиртовмісної рідиною місця після відкривання дверей насухо протріть дрантям.