Як провести розіграш призів.

Жодне дитяче свято не обходиться без вручення призів , адже невеликі сувеніри дарують радість і роблять будь-яке торжество яскравим і незабутнім. Але часто багато часу йде тільки на те, щоб визначити, який подарунок вручити кожному з гостей. Також трапляється, що діти, порівнюючи отримані призи, ображаються на організаторів торжества, якщо в іншого запрошеного виявився більш привабливий для них предмет. Уникнути довгих роздумів і непотрібних образ допоможе проведення розіграшу призів .
Вам знадобиться
  • - красивий мішок або лототрон
  • - наклейки, картон або різнокольорові закладки для книг
  • - фломастери
  • - барвиста пакувальний папір
  • - аркуш паперу
  • - ручка
  • - недорогі дрібниці для призів
Інструкція
1
Перед початком свята виготовте лотерейні квитки. В якості таких квитків можна використовувати календарики, наклейки, листівки або вирізані з картону картки. На кожному квитку напишіть його номер, який не повторюється на жодному з інших квитків.
2
Приготуйте призи для розіграшу. Призами можуть служити недорогі дрібниці, потрібні в повсякденному житті: ручка, олівець, прищіпка, ластик, жуйка, блокнот, килимок для комп'ютерної миші, упаковка серветок, батарейки, гребінець і подібні речі. Запишіть на аркуші паперу, який предмет яким номером буде відповідати.
3
Придумайте до кожного предмету жартівливе опис, за яким відразу важко зрозуміти, про який предмет йдеться. Наприклад, блокнот - засіб для поліпшення пам'яті, жуйка - міні-кондиціонер для порожнини рота, серветки - кишеньковий осушувач. Загорніть кожен предмет в красиву обгортку таким чином, щоб по контурах не можна було здогадатися, що знаходиться в пакунку.
4
Покладіть лотерейні квитки в красиво оформлений мішок або в крутиться бочонок (лототрон). Також досить цікавим варіантом вручення квитків може стати їх раптова знахідка всередині повітряної кульки, під тарілкою, всередині цукеркової обгортки.
5
Щойно гості зберуться, запропонуйте їм витягнути по квитку з мішка або лототрону. Якщо ви хочете, щоб лотерейний квиток видавався як заохочення, то попросіть запрошених розповісти віршик, відгадати загадку або заспівати пісню, за що вручите кожному виконавцю по квитку.
6
Після того, як кожен отримає лотерейний квиток, проведіть урочисте вручення призів , обмінюючи квитки на призи з раніше складеного списку. При оголошенні переможця спочатку називайте номер квитка і жартівливе опис призу, а потім вже просите щасливчика здатися присутнім і забрати виграний предмет. Така послідовність при врученні призів дозволить не тільки зберегти інтригу до самого розкриття обгортки, а й утримати увагу гостей до роздачі останнього призу.