Як намалювати венома. Як зробити маску венома.

Мультиплікаційні персонажі нарівні з героями коміксів завоювали популярність і любов дітей. Причому мова йде не тільки про позитивні образах, хлопці знаходять чарівність і в негативних героях, сильних і спритних. Такі часто з'являються в дитячих альбомах і на полях шкільних зошитів. Наприклад, Веном - лиходій з комікса про Людину-Павука.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу формату А4;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - кольорові фломастери.
Інструкція
1
Як вже говорилося, Веном - негативний персонаж, тому він зазвичай малюється в чорному кольорі. Крім того, Веном - це, майже хаотичне, скупчення м'язів, він приймає форму того, в кого вселився.
2
Простим олівцем проведіть на аркуші вертикальну лінію. Щодо неї буде малюватися фігура Венома .Горізонтальнимі лініями відзначте ділянки голови, тулуба і ніг Венома . Намалюйте коло для голови, нижню частину круга подовжите і зробіть у формі вузької чаші для промальовування відкритого рота.
3
Намалюйте велике коло для грудної клітки Венома , а в тій частині, де повинні бути ноги, намалюйте витягнуті овали для промальовування стегон і литкових м'язів, і маленькі круги для колін і ступень. Намалюйте штрихами плавний перехід від грудної клітки до ніг.
4
З боків грудної клітки намалюйте також витягнуті овали для промальовування передпліч та рук. На місці передбачуваних кистей намалюйте невеликі овали. З'єднайте всі овали і кола плавними лініями по зовнішньому контуру. Штрихами позначте м'язи. Розділіть овали кистей Венома на кілька секторів. Прорисуйте з них штрихами довгі прямі пальці, які закінчуються загостреними кігтями. Таже намалюйте і ступні Венома .
5
Зобразіть особа Венома . У вузькій частині обличчя намалюйте гострі нерівні тонкі зуби і довгий вигнутий мову. Намалюйте контури його злих очей у формі двох витягнутих трикутників. Внутрішні кути очей з'єднані в одній точці.
6
Позбавтеся від непотрібних додаткових ліній за допомогою гумки. Чітко обрисуйте контури Венома , прорисуйте його мускули на руках і ногах.
7
Намалюйте павутину на тілі і грудей Венома у вигляді округлої мережі. Розфарбуйте всього Венома фломастерами в чорний колір, залишивши білими очі, зуби і язик.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7noLAUsqSXQ
Зверніть увагу
Веном - це з'єднання людського тіла з інопланетним паразитом. Він являє собою рідку субстанцію і підпорядковує собі людину в обмін на неймовірну силу і міць.