Як зробити щоденник.

Багато в дитинстві бавилися веденням особистих щоденників, а деякі, почавши вести щоденник в юні роки, продовжують робити це регулярно, навіть досягнувши зрілого віку. З розвитком інтернету стало популярним ведення так званих «онлайн щоденників», або, висловлюючись сучасною мовою, блогів.
Вам знадобиться:

1

Слово « блог »походить від англійського" we b log "- інтернет-журнал, або інтернет-щоденник. Щоб зробити собі блог в інтернеті, необхідно, перш за все, вибрати блог-платформу, або, просто сайт, який оптимізований для ведення особистого щоденника. В рунеті існує досить багато ресурсів, таких як Livejournal, Блоги @ mail.ru, Liveinternet, Diary і т.п., тому вибрати можна будь-який, по своєму смаку.

2

Вибравши собі місце в інтернеті, в якому розміщуватиметься ваш щоденник, насамперед, зареєструйтесь в системі - як правило, це досить проста і швидка процедура.

3

Вам буде потрібно придумати собі псевдонім, або «нікнейм ». Придумуючи нікнейм, постарайтеся бути оригінальними - це стане вашим другим ім'ям, по якому вас будуть дізнаватися в Інтернеті.

4

Після того, як ви зареєструєтесь і отримаєте свою особисту сторінку в Інтернеті, подумайте про те, чи буде ваш блог існувати виключно для вас, або ви б хотіли, щоб записи з нього могли читати інші користувачі. Практично всі блог-платформи пропонують своїм користувачам можливість приховувати записи від перегляду, або навпаки робити їх доступними для читання іншими блогерами.

5

Почавши вести свій блог, не забувайте про можливість не тільки писати про все, що вам цікаво, але також завантажувати в свій блог фотографії, музичні файли та відеозаписи. Незалежно від того, побажаєте ви ділитися інформацією зі свого щоденника, або станете читати його самі, блог буде більш привабливий, якщо в ньому буде міститися не тільки текст, а й медіаконтент.

Зверніть увагу:

Корисні поради:

Вибравши шлях ведення громадського щоденника, постарайтеся зробити його неординарним, щоб він виділявся серед сотень тисяч інших журналів - таким чином, ви зможете залучити до читання свого щоденника найбільшу кількість людей і зробити свій блог популярним.