Як намалювати хліб.

Уроки малювання в художній школі завжди включають натюрморти, найчастіше пропонується зобразити геометричні фігури: конус, куля, куб, але з часом педагог ускладнює завдання і пропонує рассовать аналоги. Наприклад, замість конуса і кулі - хліб : буханець і коровай.
Інструкція
1
Намалюйте овал. Це буде форма вашого каравая.Поперек овалу намалюйте лінії, які потім з'єднайте в смужки.
2
Візьміть фарби і розфарбуйте ваш коровай в коричнево-бежевий колір випечкі.Нарісуйте смужки світло-бежевим кольором.
3
Батон починайте малювати з неправильного овалу. Одну частину можна зробити трохи уже.Нарісуйте 4-6 поздовжніх смужок і нанесіть штрихування з одного боку, щоб додати об'єм. Накладіть барвистий шар в тому вже намальованому хліб у.Ізобразіте тіні, півтіні на ваших буханках, не забудьте про відблиски.
4
Намалюйте під короваєм контур прямокутної серветки. Намалюйте червоним олівцем по краях серветки російські візерунки: півників, квіти, листочки, ялинки.
5
Ваш коровай готовий. Тепер ви зможете навчити дітей малювати хліб і розповісти їм про його цінності і значенні в нашому житті.
Зверніть увагу
Хліб - енергетично цінний харчовий продукт, який дає організму людини вуглеводи, білки, вітаміни і мінерали. Магній, фосфор, калій необхідні для роботи головного мозку. Ось чому доросла людина повинна з'їдати в день по 300-500 г хліба, а дитина - 150-400 г.Значеніе хліба в житті людини важко переоцінити. Для російської людини хліб є символом миру, достатку, щастя. Русь здавна вважалася країною хліборобів, тому російські селяни ставилися до хліба з повагою і благоговінням. Безліч прислів'їв і приказок, віршів і пісень присвячено хлібу. Розповісти дітям про цінність цього продукту, навчити цінувати хліб, як результат праці багатьох поколінь російських хліборобів - мета кожного батька і учітеля.В початкових класах школи дітей вчать поважати хліб, цінувати його. Спеціальні уроки присвячуються розповідям про хліб, про те, як вирощують зерно, як із зерна роблять борошно і печуть хліб.