Як перевірити мобільник. скачати програму для перевірки мультитач.

Сучасні мобільні телефони мають функціональність, порівнянну з персональним комп'ютером. Перед тим як почати роботу з телефоном, корисно перевірити, наскільки добре ці функції працюють, порівняти характеристики з еталонами. Ці дії надалі полегшать повноцінну роботу з телефоном.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон, Quadrant Standard, Neocore, Android Market, Smartbench 2011, Multitouch Visualizer 2, iTunes
Інструкція
1
Для телефону з операційною системою Android встановіть на телефон програму Quadrant Standard. Завантажити програму можна з сайту https://market.android.com або за допомогою додатка Android Market, встановленого на телефоні. Quadrant Standard перевіряє графіком, оперативну пам'ять, графічний прискорювач. По завершенні роботи програма покаже ваш результат і видасть таблицю порівняння основних характеристик вашого телефону з іншими телефонами на базі Android.
2
Щоб перевірити двоядерний процесор на Android, встановіть програму Smartbench 2011. Завантажити програму можна з сайту https://market.android.com, або за допомогою додатка Android Market, встановленого на телефоні. Smartbench 2011 тестує швидкодію процесора і ігрової графіки. Програма визначить частоту процесора на вашому телефоні і видасть таблицю порівняльних характеристик вашого телефону з іншими телефонами на базі двоядерних процесорів на Android.
3
Аналогічно для перевірки 3D-графіки на телефоні з операційною системою Android встановіть програму Neocore. Щоб перевірити технологію Multitouch на Android, встановіть програму Multitouch Visualizer 2.Дані програмні продукти можна скачати описаним на кроці 1 способом.
4
Наявність шлюбу у телефону марки Apple iPhone можна визначити вже при першому включенні. Операційна система видасть запит вставити SIM-карту і підключитися до програми iTunes. Якщо iTunes не з'ясує iPhone, то це говорить про наявність певних проблем або з телефоном, або з USB-кабелем або сумісністю телефону і версії iTunes.