Як навчитися писати букви.

Навчити дитину писати літери не так вже просто, але проте необхідно. Навіть трирічної дитини можна навчити писати, проте більшість викладачів вважають, що робити це варто трохи пізніше - перед школою, або навіть в школі. Адже тільки в цьому віці дитина зможе приділити навчанню достатньо часу і сил, навчившись не просто писати, а писати правильно і красиво.
Інструкція
1
Якщо ж ви твердо вирішили навчити вашої дитини письму, купите зошит в широку лінійку, щоб дитина змогла розміщувати літери у всю їхню висоту. Як не дивно, але дітям набагато легчепісать великими буквами - саме так видна вся їх структура. Для дитини діє методсравненія, оскільки всі літери схожі і, вміючи писати одну, малюк з легкістю напише любуюдругую. Не використовуйте зошити з вузькою лінійкою - в школі у дитини ще буде можливість писати в них.
2
Ще одним дуже ефективним методом навчання є художнє спісиваніе.Суть полягає в тому, що ви даєте дитині якусь листівку з красиво напісаннимібуквамі, потім даєте зошит, олівці і говорите, щоб він спробував зобразити побачене. Тут головну роль відіграють всілякі кольори і відтінки, а значить, дитині буде нецікаво малювати простим олівцем або ручкою. Нехай він робить це кольоровими олівцями або фломастерами. Не варто тільки давати дитині гелеві ручки - їх рекомендують до застосування тільки дітям, який вміє писати.
3
Закріплювати пройдений матеріал можна по-різному, наприклад, скористатися калькою. Ця напівпрозорий, потрібна для того, щоб обвести надруковану букву в прописи, а потім підставити під шаблон ту букву, яка написана від руки. Якщо помітні явні відмінності, варто попросити малюка ще раз написати цю букву.
4
Існує величезна кількість різноманітних методик з навчання дітей письма, але яку б з них ви не вибрали, перед вами не має стояти завдання зробити з дитини «вундеркінда» завчасно. Не намагайтеся чинити на нього тиску, забиваючи його голову великими обсягами інформації. Не доводьте малюка до сліз - навчання має бути йому в радість, оскільки «набивши оскомину» від занять ще перед школою, важко буде очікувати від нього видатних успіхів в початковому навчальному закладі. Будьте терплячі, адже всьому свій час.
Все писали в школі твори. Всі знають про вступ, основну частину і висновок. А написати статтю не виходить. Журналісти кілька років навчаються ремеслу, потім роками перетворюють його в мистецтво. Здавалося б, у новачка немає шансів найближчим часом створити хоч щось, що не соромно назвати статтею. Весь процес здається болісним. Але ми задіємо здатність людини до самонавчання і першу статтю Створімо вже сьогодні.
Інструкція
1
Знайдіть в журналі, газеті, блозі цікаву статтю. Вам має бути зрозуміла тема. Шукайте невелику статтю, щоб легше було її аналізувати. Якщо стаття запам'ятовується, надихає, змушує замислитися, зупиніть вибір на ній.
2
Розділіть статтю на 5-7 смислових частин. Їх може бути і більше. Здійснюйте довільне, неформальне поділ, без жодних правил, як вважаєте за потрібне. Ви можете помітити у статті образний приклад, висновки, інші частини. Озаглавьте їх однією короткою фразою, щоб відразу розуміти, про що в даному уривку йдеться.
3
Проаналізуйте відмінності між частинами. Поспостерігайте, які прийоми використовує автор.
4
Виберіть тему вашої першої статті . Подумайте, про що хочеться написати. Якщо нічого не приходить в голову, пишіть про електричному чайнику.
5
Створіть статтю за аналогією з розглянутим. Використовуйте ті ж прийоми. Не бійтеся фантазувати. Нехай це буде вільний опис неіснуючого світу.
6
Відкладіть статтю і не чіпайте її протягом тижня. Ви повинні забути всі нюанси.
7
Прочитайте свою статтю. Відразу виправляйте невдалі моменти.
8
Повторюйте з 1-го кроку до тих пір, поки не почнете відчувати себе впевнено.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UZPeVdQMmiQ
Зверніть увагу
Перша стаття може зайняти дуже багато часу. Ви не помітите, як пройдуть годинник. Якщо вийде багато тексту, не зупиняйте себе. Пишіть, пишіть і пишіть.
Корисна порада
Заведіть блог в інтернеті. Щодня записуйте спостереження. Письменницькі навички будуть поліпшуватися.