Як приймати клітковину. клітковина Як приймати.

Клітковина відноситься до баластні речовини. Вони, потрапляючи в наш організм, живлять бактерії, які відносяться до природної мікрофлорі кишечника. Бактерії їх відразу знаходять, між ними утворюється гармонія - природна флора кишечника. Завдяки клітковині, розпирала кишечник, посилюється його перистальтика, стінки кишечника починають енергійніше скорочуватися і посилено видаляють зайве з організму. Млявість кишечника і запори названі хворобами цивілізації. Між їжею, бідною клітковиною і цими хворобами виявлена очевидний зв'язок.
Вам знадобиться
  • Приготуйте:
  • - висівки;
  • - вода;
  • - вівсяні пластівці;
  • - яблука;
  • - морква;
  • - смородина;
  • - житній хліб з борошна грубого помелу.
Інструкція
1
Людському організму, для нормальної перистальтики кишечника, потрібно не менше 30 грам клітковини в день. Це кількість можна набрати різними продуктами або прийомом висівок. Висівки приймайте не більше 3 столових ложок в день, запиваючи їх великою кількістю води, не менше 1,5 літрів в день. Можна додавати ложку висівок в готову їжу в тарілці: посипати другою, або розмішавши в супу.
2
Щоб набрати необхідний мінімум клітковини в день з продуктів харчування, необхідно протягом дня з'їдати: 3 шматки хліба з житнього борошна грубого помелу, 5 столових ложок вівсяних пластівців, 1 яблуко, 100 грам моркви, 100 грам чорної смородини. Рекомендується при покупці продуктів харчування відстежувати дані про склад продукту, і тоді можна контролювати кількість клітковини, потрапляє щодня в організм.
Зверніть увагу
До середини 20 століття баластні речовини визнавали марними і непотрібними, так як вони не засвоюються організмом. У ті часи їх видаляли звідусіль, звідки було можливо. Біла мука, білий хліб, рис відшліфований рекомендувалися, а чорний хліб відхилявся. Але, зрештою, люди порозумнішали, баластні речовини тепер настійно рекомендуються. При недостатньому їх вживанні, значно виростає ймовірність захворювання раком кишечника, варикозним розширенням вен, діабетом, девіртікулезом, гемороєм і ін.
Корисна порада
Так як, в продуктах знаходиться не більше 10% клітковини, найкращий вихід з положення - прийом висівок. Дієтологи радять поступово привчати організм до споживання потрібної кількості, так як спочатку може спостерігатися здуття живота, бурчання, метеоризм. Але організм швидко звикає до їжі, багатої на клітковину, все приходить в норму.