Як проколоти вуздечку язика. проколота верхня вуздечка.

Прокол вуздечки мови є вид орального пірсингу, де прокол виробляється в області, розташованої під язиком - через тканину вуздечки, щоб носити в ній прикраси. Процедура даного проколювання є досить простою, проводиться швидко, але, в деяких випадках пірсинг може з часом відторгатися. Здійснення даного виду пірсингу для деяких людей неможливо у зв'язку з анатомічними особливостями.
Вам знадобиться
  • - перекис водню 3%
  • - антисептик (мирамистин або спирт 95%)
  • - овальний закінчать зажим або язикодержатель
  • - голка-катетер №16 або №18.
  • - сережка
Інструкція
1
Пірсинг мови - це один з усіх найпопулярніших видів пірсингу. Безліч молодих людей йдуть на дану процедуру. Чим він хороший: незвичайний, еротичний, епатажний і просто дуже модний. При цьому, дане місце проколу досить швидко гоїться - канал може затягтися всього за одну добу, потім не залишається навіть сліду від пірсінга.Перед проколом вуздечки мови проведіть обов'язкову обробку: прополощіть рот 3% розчином перекису водню, попередньо розведіть розчин з водою, в пропорції 1: 1. Полощіть рот 5 хвилин.
2
Потім візьміть сережку банан з открученную кулькою і опустіть в розчин антисептика на 15-20 хвилин (мирамистин або спирт 95%).
3
Визначте місце проколу вуздечки мови : основним орієнтиром служить центральна лінія на вуздечка мови . Точка вкола повинна бути розташована пропорційно середньої лінії вуздечки під язиком, що проходить через саму вуздечку .Возьміте мову в затиск, вколи голку-катетер в місце проколу, вуздечку під мовою. Тримайте язик із затискачем у напрямку до верхнього неба і виведіть голку. Таким чином канал вийде під нахилом. Прокол проводите справа наліво. Сережку вводите в трубку від катетера знизу вгору. Після даної процедури ще раз як слід прополощіть рот розчином перекису водню, попередньо розведений водою, в пропорції 1: 1.
4
Догляд за проколом вуздечки мови за період загоєння проводиться дещо складніше, ніж, наприклад, догляд за іншими видами проколів (пірсингу). Це з тим пов'язано, що даний вид проколу контактує з усім, що тільки потрапляє в порожнину рота, наприклад, з їжею, напоями, сигаретним димом. Даний фактор може сприяти роздратуванню, але, завдяки дуже високого ступеня регенерації тканин в порожнині рота, при хорошому догляді прокол заживе навіть швидше, ніж багато інших видів пірсінга.Обрабативайте місце проколу перекисом водню або мирамистином по 3-4 рази на день.