Як прикрасити вітрину.

Вітрина - це візитна картка будь-якого магазину, його обличчя. І чим красивіше і яскравіше буде це особа, тим більше уваги воно до себе приверне. А значить, збільшиться і кількість потенційних покупців. Красиво прикрашена вітрина, сама по собі, є дуже хорошим і дієвим рекламним ходом. У цій інструкції поетапно розписано, як і чим можна прикрасити вітрину .
Вам знадобиться
  • Папір, олівець, ножиці, тематичний малюнок, кілька балончиків аерозольного снігу, малярний скотч
Інструкція
1
Новий рік є одним з найголовніших свят, справлялися в багатьох країнах. Новорічна тематика затребувана, тому розберемо саме цей випадок оформлення вітрини. Ідей, як прикрасити вітрину багато (від вирізаних паперових сніжинок і фігурок до нанесення малюнка на скло). Розпишемо досить простий і цікавий спосіб - оформлення за допомогою трафаретних рісунков.Первое що вам треба буде зробити, це вибрати тематичний малюнок для майбутнього трафарету. Малюнок можна намалювати самому (придумати або змалювати з готової картинки), але якщо ви не впевнені в успіху свого художнього таланту, кращим варіантом буде знайти і роздрукувати вподобане зображення.
2
Після того, як варіант малюнка остаточно обраний, приступайте до перенесення цього зображення на щільний папір. Трафарет з щільного паперу легше відчистити від налиплого аерозольного снігу, при цьому, не пошкодивши сам трафарет. А значить, такий трафарет можна використовувати не один раз.
3
Малюнок намічений, приступайте до його вирізання. Вирізуйте малюнок дуже акуратно, не поспішайте. На всякий випадок зробіть декілька заготовок - продублюйте трафарет. Адже якщо одним з них прийде в непридатний стан, ви (без особливих проблем) зможете замінити його іншим. Це виключить можливість того, що трафарет (зроблений знову з нуля) буде відрізнятися від свого попередника.
4
Готовий шаблон приклейте до вітрини склу малярським скотчем. Чотири невеликих відрізка клейкої стрічки розташуйте по кутах трафарету. Це утримає його на одному місці (без зрушень).
5
Нанесіть аерозольний сніг через трафарет, щільно притискаючи лист шаблону до скла. Пам'ятайте, що підносити балончик занадто близько не рекомендується. Сніг повинен легко лягати і на трафарет і на скло («на вильоті»). Інакше сильний напір струменя може забити сніг під шаблон.
6
Акуратно зніміть трафарет і очистіть його від скупчився шару аерозольного снігу або просто поміняйте його на інший трафарет, заздалегідь заготовлений.
Корисна порада
Якщо необхідно зістикувати малюнок з малюнком, то місця їх сусідній потрібно прикрити аркушем паперу, щоб випадково не нанести зайвого снігу на вже наявний малюнок.