Як писати рецепти. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Ви прийшли в гості на звану вечерю і спробували запаморочливо смачне, а головне нове для вас блюдо. Терміново звертаєтеся до господаря і просите рецептик. І тут виникає питання, як записати рецепт, щоб ви змогли самостійно приготувати цей шедевр у себе на кухні. Схема проста.
Інструкція
1
Головне - названіеКак проказував капітан Врунгель: «Як ви яхту назвете, так вона і попливе!». Те ж саме з рецептом: ви йому відкриваєте дорогу в майбутнє. Треба, щоб назва викликало лише позитивні емоції і яскраві картинки, чітко асоціюються з шедевром кулінарного мистецтва. А якщо це простий манник? Але ж він вдосконалений вашим другом. Значить це вже «Маннік Майстра» або «Маннік Федота». Головне, щоб ви розуміли, за яким рецептом будете пекти манник.
2
Список продуктовСпісок необхідних для приготування страви інгредієнтів (вони ж продукти), їх кількість або пропорції. Для зручності записати краще в стовпчик. Не полінуйтеся записати повністю міру, щоб не виникли казуси на кухні. «Л» - ложка? Чайна? Їдальня? Десертна? Може літр?
3
Час приготування блюдаНемаловажний фактор - час. Ви ж повинні розуміти, чи зможете ви порадувати своїх близьких смачним блюдом, коли кожна хвилина на рахунку. Або краще відкласти рецепт до вихідного дня, коли нікуди не потрібно поспішати.
4
Обладнання та умови, необхідні для приготування блюдаНе забудьте уточнити у кухаря, чи не випікав він свій манник у бабусі в російської печі? А може замість форми використовував глиняний горщик. Якщо справа йде саме так, киньте свою затію, у вас нічого не вийде. Будинки в електричній духовці на сковороді з тефлоновим покриттям приготувати шедевр не вдасться. Вийде манник звичайний.
5
Кількість осіб, на яких можна розділити блюдоВажно розуміти, на скільки осіб розраховане блюдо, приготоване з кількості тих продуктів, які записані. Особливо, якщо ви вирішите випробувати свій шедевр у вузькому колі найрідніших і близьких: бабусь, тіточок, дядечків, зведених племінників і кузин.
6
Калорійність блюдаются воно вам треба? Якщо шедевр настільки умопомрачітелен, то ви готові пожертвувати своєю весняної або осінньої дієтою.
7
Інструкція з приготування блюдаМомент істини. Головне не пропустити деталі. Чи потрібно охолодити яйце чи навпаки зігріти? Відокремити жовток від білка або яйце цілком розтерти з цукром? А може з цукровою пудрою? Необхідно просіяти борошно, щоб вона наситилася киснем або мука повинна злежатися? Змастити сковороду маслом? Яким? Рослинним або вершковим? Досить просто сковороду посипати борошном? Наскільки товстим шаром? Важливо записати послідовність дій. Та й це ще не головне. Просте блюдо зможе стати шедевром кулінарного мистецтва, якщо в нього кухар вклав свою душу. Творіть з любов'ю. Приємного апетиту.