Як поставити гаджет.

Під час роботи на персональному комп'ютері більшості користувачів доводиться працювати з великими обсягами інформації, тому необхідно, щоб деякі дані могли б відображатися за допомогою одного натискання кнопки. Для вирішення цієї проблеми існує спеціальна бічна панель, яка розташована в правому куті екрану і містить певну кількість міні-додатків. Вони, як правило, можуть виконувати абсолютно різні функції, наприклад такі, як прогноз погоди, курс валюти або акцій. Навіть в міні-ігри можна грати за допомогою цього додатка.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, бічна панель Windows Sadebar
Інструкція
1
Якщо ви володієте операційною системою Windows XP і не збираєтеся її міняти, то вам треба оновити її до версії SP3 і встановити NET Framework 3.0. Тоді у вас буде можливість встановити цю програми, попередньо скачавши дистрибутив з інтернету.
2
Якщо ж у вас встановлена операційна система Windows Vista, то вам тільки необхідно його ввімкнути. Для цього вам треба натисніть на кнопку «пуск», далі перейдіть в список «всі програми» і виберіть у ньому папку «стандартні». У ній виберіть пункт «бічна панель Windows» і перед вами відкриються міні-додатки, які ви можете додати в вашу бічну панель.
3
Також, якщо ви хочете, щоб бічна панель була поверх інших вікон, то вам необхідно налаштувати параметри. Зайдіть в "Пуск". Далі перейдіть у вкладку "Панель управління". Знайдіть графу "Оформлення та персоналізація". Натиснувши туди, ви побачите вкладку "Властивості бічної панелі Windows". Поставте галочку навпроти графи «Бічна панель завжди поверх інших вікон».
4
Для того щоб додати міні-додатки на бічну панель, треба у верхній її частині натиснути на кнопку «+» і після цього відкриється колекція. В даній збірці можна додати будь-які гаджети , які присутні в списку. Для цього натисніть на них два рази лівою кнопкою.
5
Як бачите, у будь-якого користувача комп'ютера є можливість спостерігати необхідну інформацію за допомогою бічної панелі.