Як приклеїти пінопласт. приклеювання пінопласту.

Пінопласт , або пінополістирол, досить популярний завдяки своїм якостям. Його використовують у багатьох видах конструкцій, але з деякими обмеженнями. Всупереч розхожій думці пінополістирол кріпити і клеїти аж ніяк не просто. Необхідно враховувати властивості пінопласту, щоб вибрати найбільш підходящий спосіб кріплення.
Інструкція
1
Перше, на що слід звернути увагу - щільність пінопласту, яка напряму залежать від його марки. Зазначені властивості впливають на здатність матеріалу витримувати навантаження. Тобто, чим вище щільність, тим міцніше буде ваша конструкція.
2
Для приклеювання пінопласту підходить практично будь клеїть. Можна використовувати мастики для приклеювання стельової плитки, морозостійкі фасадні клеї, момент-монтаж, рідкі цвяхи, склади для кахельної плитки, силіконовий герметик і т.д. Існують і спеціальні клеї для пінополістиролу. Важливо, щоб у складі клею не було органічних розчинників (ефіри, ацетон, бензин та ін.), Оскільки вказані речовини можуть розчинити пінополістирол.
3
Пінопласт можна приклеювати практично до будь-яких поверхонь - бетон, цегла, гіпсокартон, фанера, магнезітовий лист, сталь, оцинковане залізо і багато інших. Можна використовувати цвяхи з широкою головкою для більшої надійності. Приміром, при утепленні фасаду, монтаж пінопласту на клеящие розчини проводять таким чином: нанесіть клей в середині аркуша і по кутах, захоплюючи сусідні листи капелюшком цвяха. Після цього на пінопласт можна кріпити армуючої сітки і виконувати штукатурку.
4
Існує декілька способів кріплення пінопласту: настил на поверхню, приклеювання, вкладення в обрешітку, механічне кріплення за допомогою грибків, анкерів, шпильок і т.д. Вибір того чи іншого методу буде залежати від переслідуваної мети.
5
При покритті значних площ теплоізоляцією з пінопласту зручно використовувати механічні кріплення. Це дозволяє розділити шар пінопласту на два шари і змонтувати їх «внахлест». При такому монтажі конструкція буде надійно захищати від холоду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GTUeRlMZf6g