Як зробити самому тиснення на шкірі. тиснення на шкірі інструменти.

Шкіра є прекрасним матеріалом для виготовлення найрізноманітніших корисних предметів. Ремінці для годинника, закладки для книг, футляри для ключів або палітурки записників, зроблені зі шкіри, можуть стати прекрасним подарунком. Такий сувенір можна доповнити красивим тисненням .
Вам знадобиться
  • Штампи-пуансони, ніж-різак, кравецька накатка, кутовий різець, канфарнік, молоток, м'яка кисть, фольга
Інструкція
1
Підготуйте необхідні інструменти для роботи. Виготовте набір штампів (пуансонів). Для цього візьміть сталеві або алюмінієві стрижні і виточите надфилем прості візерунки, літери, цифри. Вирізати візерунки необхідно в дзеркальному вигляді. З зубчастих коліс від механічних годинників виготовте накатки, що дають різноманітні лінії. Трубки різного діаметру з заточеними краями підійдуть для пробивання отворів.
2
Для виконання Безкольорове тиснення візьміть пуансон з необхідним малюнком і нагрійте його на відкритому вогні приблизно до 140оС. Температуру зручніше підбирати досвідченим шляхом: нагрійте пуансон і випробуйте його на пробному відбитку.
3
Розігріту частина штампа міцно притисніть до поверхні шкіри і вдарте зверху молотком. Якщо рельєф вийшов не надто глибоким, слід нагріти штамп сильніше. Якщо ж шкіра підпаливши, скоротіть час нагрівання інструменту. Знайшовши оптимальну температуру розігріву штампа, приступайте до нанесення візерунка на робочий матеріал.
4
Для виконання барвистого тиснення заготуйте спеціальну різнокольорову фольгу. Підійде тонка фольга від цукеркових або чайних обгорток. Розплавте в жерстяній банці віск або парафін. Додайте в парафін трохи скипидару, щоб матеріал не застигав, добре розмішайте.
5
За допомогою м'якої кисті нанесіть на аркуші фольги тонкий шар воску. Тепер дайте воску кілька годин для висихання. Після цього нанесіть на шар воску темперную фарбу або акварельний фарбу, змішану з яєчним білком і зубним порошком. Через кілька хвилин фольга готова до використання.
6
Ще один склад для покриття фольги приготуйте, додавши в віск масляну фарбу. Розмішайте фарбу в розплавленому воску, додайте скипидар і розмішайте до отримання однорідної маси. Пензлем нанесіть фарбу на фольгу тонким шаром.
7
Приступайте до тиснення. Нагрійте на вогні штамп. На шкіру покладіть фольгу барвистим шаром вниз. Зверху на фольгу поставте нагрітий штамп. Притисніть штамп до фольги і вдарте зверху молотком. Нагріта фарба перейде на шкіру і офарбить поглиблення рельєфу.
Зверніть увагу
Може хто знає де можна купити в Москві інструменти для роботи зі шкірою або може у кого є на продаж? Або можливо хтось може розповісти як легко в домашніх умовах виготовити? Інструменти для тиснення і гравіювання - набір штихелів для ліногравюри або різьблення по дереву купується в будь-якому магазині "товари для художників".
Корисна порада
Найголовніші інструменти-штампи для тиснення по кожеІменно ними і робиться вся красота.Каждий з них має своє предназначеніе.Одні служать для опускання фону, щоб підкреслити об'єм рісунка.Друіе-для підкреслення і опрацювання дрібних деталей малюнка, щоб надати йому велику вірогідність і натуральность.Бьют по штампам молотком (вгорі фото) .Він спеціальний-з сириці, щоб не развальцовивается штампи.Очень легкий і зручний в.
Якщо вам потрібно створити штамп , скористайтеся програмою Photoshop. В допомогою неї ви зробите реалістичне зображення, яке надалі будете використовувати в дизайні.
Інструкція
1
Створіть новий документ. Його розмір повинен складати 500? 300 пікселів, якщо не враховувати заливку фону. Підберіть текстуру, що нагадує папір. Підготувавшись, приступайте до роботи. Майте на увазі, що вам краще спочатку створити штамп трохи більшого розміру. Збільшення може скласти приблизно одну п'яту від остаточно необхідної величини. Надалі ви зменшите ваш штамп і отримаєте реалістичну картинку. Для створення кола скористайтеся інструментом еліпс. Зробіть окружність будь-якого кольору. Виберіть стиль Stroke і встановіть максимальну прозорість.
2
Продублируйте створений шар, а потім зменшіть його. Це можна зробити, використовуючи клавіші Alt і Shift. Натисніть їх одночасно і утримуйте. На цьому етапі важливо зберегти пропорції. Потім вам слід набрати потрібний текст по лінії окружності, що має менший діаметр. Застосуйте спеціальний інструмент для друку в горизонтальному напрямку. Він так і називається: Horizontal Type Tool. Встановіть курсор таким чином, щоб він був перпендикулярний стосовно лінії окружності, і надрукуйте текст. Вибирайте потрібний шрифт.
3
Зменшіть внутрішню окружність ще раз. Для заповнення утворився порожнього простору скористайтеся формою, яка знаходиться в палітрі програми та інструментом Shape Tool. Розташуйте обрані символи в потрібному порядку. Заповніть менше коло текстом. Тут вам знову допоможе функція Horizontal Type Tool. Знову обраний шрифт може відрізнятися від першого. Щоб додати нахил написи, використовуйте клавіші Ctrl і T. Їх потрібно натискати одночасно.
4
Додайте реалістичності одержаному штамп у. Для цього вам потрібно зібрати всі верстви і застосувати до них функцію Gradient Overlay. Далі створіть новий шар, об'єднуючи його з попереднім загальним шаром. Зітріть деякі області в довільному порядку, застосувавши інструмент Eraser Tool. Попередньо зайдіть в його налаштування і задайте наступні параметри: для поля Mode виберіть Pencil, для Brush size встановіть значення 1 px. Задайте розчинення шару і створіть новий, змішавши його з вже створеним. Змініть розмір зображення, зменшивши його на одну п'яту. В налаштуваннях шару виберіть значення Multiply. Змастіть зображення за допомогою інструменту Smudge Tool. Встановіть значення Normal для Mode і 50% для Strength.