Як зробити FM-радіо. Як зробити fm радіо безкоштовно.

Для того щоб створити власну або ретранслюються FM- радіостанцію , вам необхідно пройти кілька етапів отримання дозвільної документації. Така радіостанція дозволить вам вести мовлення з власними інформаційними та рекламними вставками. При організації радіостанції приділіть основну увагу юридичного супроводу всіх процедур.
Інструкція
1
Зареєструйте юридична особа. Це може бути ТОВ, ЗАТ, ВАТ. Для створення радіостанції буде потрібно отримати ліцензію на радіомовлення, яка видається тільки юридичній особі. Зареєструйте радіомовну компанію в податковому органі.
2
Здійсніть розробку частот в необхідному діапазоні мовлення (87,5 - 108,0 МГц). Буде потрібно отримати висновок ФГУП «ГРЧЦ» про можливість використання радіопередавача і його електромагнітної сумісності. Для отримання висновку підготуйте заявку і вихідні дані. При наявності вільних радіочастот радіочастотний центр видасть висновок із зазначенням частоти, на якій вам дозволено радіомовлення.
3
Проведіть реєстрацію радіопрограми в якості засобу масової інформації. На цьому етапі повинна бути проведена перевірка назви радіопрограми на унікальність і подана заявка в Роскомнадзор. За підсумками розгляду документів на вас буде оформлено свідоцтво про реєстрацію радіопрограми в якості засобу масової інформації.
4
Оформіть заяву в Роскомнадзор про надання ліцензії, підготуйте програмну концепцію мовлення, супровідний лист. За підсумками розгляду заявки ви отримаєте ліцензію на здійснення радіовещанія.Еслі вашу радіостанцію ви плануєте розмістити в центрі суб'єкта РФ або населеному пункті з чисельністю населення понад 200 тис. Осіб, ви повинні подати заявку на участь в конкурсі на право отримання ліцензії на мовлення.
5
Оформіть ліцензію на послуги зв'язку для цілей ефірного мовлення. Підготуйте комплект заявочних документів з описом послуги і схемою побудови мережі зв'язку. За підсумками розгляду пакета документів Роскомнадзор видасть вам операторську ліцензію.
6
Отримайте дозвіл на використання радіочастот. Для цього потрібно надати в Роскомнадзор висновок радіочастотного центру про електромагнітну сумісність передавача, ліцензію на послуги зв'язку для цілей ефірного мовлення і заява на отримання відповідної радіочастоти.
7
Зареєструйте передавач в територіальному управлінні Роскомнадзора і отримаєте свідоцтво про реєстрацію радіоелектронного засобу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=z-fGTXM7SEE
Напевно, у кожного початківця радіоаматора особливий інтерес викликає радіоприймач, який складається всього з декількох деталей і збирається лише за пару хвилин. Для цього достатньо володіти шкільними знаннями. Одна модель детекторного приймача, «Комсомолець», проводилася ще радянською промисловістю, потім - тільки як наочний посібник для шкіл. Збірка детекторного приймача - корисний практикум для початківців радіоаматорів.
Вам знадобиться
  • паперова трубка (гільза), ізольований мідний провід, діоди, конденсатор, головні телефони
Інструкція
1
Візьміть будь-яку паперову трубку діаметром від 14 до 21 мм. Зверху намотайте приблизно 300 витків мідного дроту діаметр якого 0,2-0,35 мм з ізоляційним покриттям типу ПЕВ-1, ПЕВ-2, ПБД і так далі. Крім того, через кожні 45-60 витків зробіть відводи у вигляді невеликих скруток. Для того щоб перші й останні витки НЕ розкручувалися або не спадали, закріпіть їх гумками. Таким чином, виготовте секційну котушку індуктивності.
2
Підключіть паралельно котушці послідовно з'єднані точковий діод серії Д2 або Д9 з любимо літерним індексом і головні високоомні телефони типу ТОН-2 або ТА-4. Після цього до створеної замкнутої ланцюга підключіть зовнішню антену і заземлення. Також до головних телефонам можна підключити конденсатор ємністю від 2500 до 4000 пФ, який повинен помітно поліпшити їх звучання. Якщо ж ви хочете представити своє перше радіо невеликої аудиторії, то головні телефони замінюють резистором з опором в 10-15 кОм, до якого підключають малопотужний підсилювач з невеликим динаміком.
3
Налаштуйте приймач на хвилю радіостанції. З великої кількості електричних коливань в антені, приймач виділити повинен тільки одні, тобто ту радіостанцію, яку ми хоті почути. Здійснюється це за допомогою заземленого провідника, який переміщують за висновками котушки, що зробили при її виготовленні. Чим більше число витків котушки, тим більше довжина прийому хвилі. Також для більш точного налаштування можна використовувати підбір конденсатора ємністю від 100 до 300 пФ, який підключається до антени і заземлення. Так як підбір конденсатора займає досить багато часу, краще використовувати конденсатор змінної ємності. Це найпростіше радіо орієнтоване в основному на початківців радіоаматорів, тому не відрізняється особливою точністю і чистотою звучання.
Зверніть увагу
При повороті ручки приймача, проводиться налаштування на різні радіостанції, проте кожного разу, буде прийматися тільки одна радіостанція.