Як оновити драйвер відеокарти через інтернет. Як оновити драйвери на відеокарту з інтерненте.

Якщо ви втратили диск з програмним забезпеченням вашої відеокарти , в потрібний момент, наприклад, після переустановлення операційної системи, установка драйверів може стати важкою задачею. Наявність інтернету сильно полегшує вирішення даної проблеми.
Інструкція
1
Перший і мабуть самий природний спосіб - це пошук необхідних драйверів на сайті виробника відеокарти . В даному випадку, необхідно мати повне уявлення про шуканий продукте.Перейдіте на сайт виробника, наприклад http://www.nvidia.ru або http://radeon.ru/. Далі відкрийте сторінку завантажень, через яку проводиться пошук необхідного програмного забезпечення.
2
Щоб знайти потрібний вам драйвер необхідно буде вказати тип продукту (наприклад, GeForce), конкретну серію, до якого сімейства цей продукт відноситься, також потрібно вказати, операційну систему, встановлену на вашому комп'ютері. Можна також провести автоматичний пошук потрібного вам драйвера, але такий спосіб далеко не завжди спрацьовує, автоматичний пошук може не підтримувати встановлену на вашому комп'ютері сістему.На сайті виробника, драйвери можуть бути представлені і у вигляді каталогу, в такому випадку вводити умови пошуку немає необхідності, достатньо лише переходити за відповідними посиланнями.
3
Якщо у вас немає бажання займатися пошуком потрібних вам драйверів на сайтах виробників, або ви, з якихось причин не знаєте виробника відеокарти , то можна скористатися спеціальним інтернет сервісом.Откройте «Диспетчер пристроїв». Знайдіть у списку відеокарту і відкрийте його властивості, перейдіть у вкладку «Відомості», в випадаючому списку виберіть «Код екземпляра пристрою» і скопіюйте що з'явився набір символів (наприклад, PCIVEN_10DE & DEV_0326 & SUBSYS_00000000 & REV_A14 & 102AC5BC & 0 & 00F0).
4
Перейдіть на сайт http://www.devid.info. У рядку пошуку введіть скопійований набір символів і натисніть кнопку «Пошук». В результаті, буде виданий список всіх драйверів, підходящих для вашої відеокарти .