Як зробити короб в в туалеті. Як зробити короб для труб в туалеті-відео.

Санвузол - то місце в квартирі, яке потребує особливої уваги та спеціального підходу в обладнанні всіх предметів, у тому числі і труб. Адже саме в туалеті та ванної організація простору повинна бути на висоті. Найчастіше проходять по стінах труби не тільки псують зовнішній вигляд не без того маленької кімнатки, але ще й здатні покриватися вологою, чорніючи і утворюючи цвіль, доставляючи при цьому дискомфорт господарям. Саме з цих причин більшість сучасних сімей намагаються ховати труби при первісній обробці прямо в стіни. Що робити тим, хто вже давно придбав житло, а труби знаходяться на самому увазі? Вихід є: досить просто закрити комунікації спеціальним коробом.
Інструкція
1
Підготуйте гіпсокартон, саморізи, дюбелі, алюмінієві профілю та відповідні інструменти для работи.Проізведіте заміри. Пам'ятайте, короб повинен знаходитися від труб на відстані 4-6 см. Прикрутите алюмінієві профілі до стіни за допомогою саморізів. При цьому спочатку проробляються дірки в стіні, вставляються дюбеля, а вже після все скріплюється саморізами. Розпиляєте гіпсокартон на частини, які вам знадобляться для бічних стін короба, нижньої і верхньої, а також дверцят.
2
Прикрутите отримані бічні частини до профілю. З'єднайте верхню і нижню з бічними за допомогою саморізів або клею по дереву, вирізавши попередньо прорізи під труби в тому місці, де вони проходять.
3
Прикрутите завіси таким чином, як при роботі з установкою дверей, тобто на вирізаний гіпсокартон, який служитиме дверкою і, відповідно, на одну бічну сторону. Прикріпіть магніти на дверку і нижню або верхню сторону короба. Укрутите ручку.
4
Короб в туалеті для приховування труб готовий. Ви можете прикрасити його аплікацією, обклеїти спеціальною клейкою стрічкою, забарвити або просто покрити лаком. Тепер труби не будуть муляти очі і доставляти вам дискомфорт.
Популярність гіпсокартону або, як його ще називають, сухої штукатурки стрімко зростає день від дня. І це не дивно. Де ще відшукати настільки універсальний матеріал для обробки приміщень? Легко оброблюваний і, що важливо, недорогий будівельний матеріал використовується для створення красивих багаторівневих стель, арок, ніш. За допомогою сухої штукатурки ви також можете замаскувати такі не естетично виглядають елементи, як каналізаційні труби і вентиляцію. Припустимо, в одному з кутів ванної кімнати у вас розташована каналізаційна труба, яка, починаючись від статі, тягнеться до самої стелі. І ви вирішили будь-що-будь її приховати. Для цього виготовимо короб.
Вам знадобиться
  • - металевий профіль і напрямні саморізи або дюбеля
  • - гіпсокартон
  • - ножівка
  • - будівельний рівень
  • - схил
  • - кутник
  • - молоток
  • - викрутка
  • - олівець для розмітки
Інструкція
1
Головна складова успіху - основа. Тому починаємо виготовлення каркаса для нашого короба. Для цього кріпимо направляючі на стінах, що утворюють кут з трубою так, щоб простір між трубою і листом гіпсокартону, який ви згодом прикрутите до металевого каркасу, було не менше 5-7 сантиметрів. Направляючі необхідно закріпити строго вертикально, тому скористайтеся будівельним рівнем або схилом.
2
Тепер кріпимо направляючі до підлоги і стелі. Скористайтеся столярним кутником. Необхідно домогтися, щоб кути були рівні 90. На цьому етапі вкрай важлива точність вимірювань. Якщо ви все зробите правильно, працювати далі буде набагато простіше.
3
Далі необхідно на місці зовнішнього кута закріпити металевий профіль у всю довжину від підлоги до стелі. Як і раніше, користуйтеся рівнем.
4
З'єднуємо профіль і напрямні на стінах з кроком в 60 сантиметрів, починаючи з підлоги, з допомогою такого ж профілю, як і на зовнішньому вугіллі.
5
Якщо ви все зробили вірно, у вас повинна вийти міцна і рівна конструкція. Далі кріпимо гіпсокартон точно так же, як і на стелі або стінах, застосовуючи для цього саморізи по металу. Як бачите, нічого складного.
Корисна порада
Обов'язково продумайте, як ви будете здійснювати доступ до захованих елементам в разі їх несправності. Можливо, при виготовленні короба з метою приховати каналізаційні труби вам слід подбати про звукоізоляцію, щоб знизити рівень шуму, що йде від труб.