Як змусити блимати картинку.

Якщо ви хочете зробити анімацію, таку як миготлива картинка, для залучення уваги на веб-сторінці, ви можете витратити гроші щоб придбати спеціалізовану програму або завантажити з інтернет умовно-безкоштовну програму з обмеженими можливостями. Але якщо у вас є програма Adobe Photoshop - у вашому розпорядженні вже є невелика студія. Для нескладної анімації це ідеальний вибір.
Вам знадобиться
  • Програма Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте програму Adobe Photoshop і перейдіть до «Файл» - «Відкрити». Знайдіть зображення, яке ви будете анімувати. Інший варіант - просто перетяните зображення мишею прямо в програму.
2
Якщо у вас не відкрита палітра шарів, відкрийте її. Для цього зайдіть в «Вікно» і виберіть «Шари» (F7).
3
Створіть порожній шар. У верхньому строковому меню виберіть «Шар» а потім «Новий». Або натисніть кнопку зліва від іконки, яка зображує корзину.
4
Візьміть інструмент заливка (G). Виберіть чорний колір і клацніть в межах зображення. Зображення стане повністю чорним. Потім поставте тип накладення «Перекриття» і відрегулюйте непрозорість. При цьому, нижній шар, на якому у вас знаходиться вихідне зображення стане проступати крізь верхній шар. Керуючи непрозорістю верхнього шару, відрегулюйте ступінь затемнення ізображенія.Можно створити ще шар, але вже з білою заливкою. Для цього повторіть 3 і 4-е кроки, але вибирайте для заливки білий колір.
5
Тепер «пожвавите» мигаючу картинку . Якщо у вас не розкрита палітра анімації, виберіть у «Вікно» пункт «Анімація». За замовчуванням, ця палітра містить один поточний кадр. Вам потрібно створити ще 1 або 2 залежно від того, скільки у вас верств. Для кожного шару - окремий кадр. На палітрі анімації натисніть на іконку зліва від кошика з правого боку. Натисніть на неї один або два рази.
6
Поверніться до першого кадру на панелі анімації. Потім перейдіть до палітри шарів і вимкніть усі верстви крім самого нижнього. Ви можете зробити це, натиснувши на око зліва від шару, після чого шар ісчезнет.Теперь на палітрі анімації натисніть на другий кадр. Поверніться до палітри шарів, і включіть верхній шар. Повторіть це стільки разів, скільки у вас кадрів містить ваша миготлива анімація.
7
Як тільки ви закінчите, натисніть кнопку «Play» на палітрі анімації, щоб переконається, що все працює правильно.
8
Тепер збережіть зображення. Виберіть «Файл» а потім «Зберегти для Web і пристроїв». З'явиться вікно. У списку, виберіть формат GIF, і натисніть кнопку «Зберегти».
9
Примітка: для того щоб зробити кольорову мигаючу картинку , заливайте верстви різними кольорами (крок 4 і 5). Щоб змусити блимати частина картинки, виділіть за допомогою «Лассо» частину зображення і заливайте кольором тільки це виділення (крок 4 і 5).