Як вибрати недорогий цифровий фотоапарат.

При виборі цифрового фотоапарата покупцеві досить складно зорієнтуватися, оскільки апарати різної якості і споживчих властивостей володіють однаковими технічними характеристиками. Як же вибрати недорогий, але якісний фотоапарат?
Інструкція
1
Оцініть дозвіл матриці фотоапарата (мегапікселів). Як правило, це основна характеристика, на яку звертають увагу при виборі апарату. Вона впливає не на якість зображення, а на максимальний розмір фотографії, яку ви зможете роздрукувати без зниження якості. Якщо ви знімаєте для себе і розраховуєте мати якісні знімки, ваші потреби задовольнять 3-4 мегапікселя. А для зйомки альбомних фото буде достатньо камери з 1,5-2 мегапікселя.
2
Зверніть увагу на одну з основних характеристик фотоапарата - оптику. В даний час об'єктивами з постійною фокусною відстанню постачають камери нижнього цінового рівня. Дорожчі камери мають вбудований зум, що дозволяє регулювати фокусну відстань.
3
Поцікавтеся параметрами джерела живлення фотоапарата . На якість знімків ці характеристики не впливають, але важливі для зручності користування апаратом. Джерела живлення не відрізняються значною різноманітністю. Деякі камери харчуються від дорогих фірмових літієвих елементів, а більш доступні за ціною припускають використання звичайних пальчикових елементів.
4
Найважче оцінити якість електронної начинки цифрової камери. Для переважної числа завдань підходить формат JPEG, в якому може зберегти файл практично будь-яка камера. Якщо камера підтримує формат TIFF, це є одним з доводів для вибору на користь такої камери. Підтримка такого формату свідчить про високу якість програмного забезпечення та електронної начинки апарату.
5
При виборі камери зверніть увагу на перелік експозиційних програм, а не на деклароване якість визначення експозиції. Деякі камери мають функцію ручної установки параметрів експозиції.
6
В цілому ж порівняно дешеву цифрову камеру вельми непросто вибрати на основі перегляду одних лише технічних характеристик. Найефективніший спосіб вибору - порівняння та візуальна оцінка знімків, зроблених різними апаратами і вивчення відгуків досвідчених користувачів.