Як натренувати витривалість.

Втома - бич сучасної людини. Повсякденні турботи часом змушують нас почувати себе виснаженими вже з ранку, не допомагає навіть міцний сон. Кілька порад допоможуть вам з розумом долати довгі життєві та спортивні дистанції і не вибиватися з сил.
Інструкція
1
Розробіть власний план тренувань. Почніть з ранкової зарядки, особливо якщо останній раз ви бачили спортзал в глибокому дитинстві.
2
На початковому етапі зарядка повинна бути легкою, щоб ви увійшли в ритм, необхідний для основного тренування. Нехай в перший тиждень ранкова розминка складатиметься з простих вправ на розтяжку і додання сил. Потім додайте до неї спортивну ходьбу або просто прогулянку в швидкому темпі.
3
Займайтеся в будь-яку погоду. На другий-третьому тижні ранкових занять додайте до зарядки силові вправи з гантелями, але не перестарайтеся. В сукупності на ранкові спортивні заняття не повинно йти більше півгодини.
4
Коли ранкові тренування перестануть здаватися важкими, знайдіть час для вечірніх - організм до них вже готовий. Прекрасно тренує витривалість біг на довгі дистанції.
5
Перш ніж переходити до марафонським кросах, зробіть пару кіл в легкому темпі на прилеглому стадіоні. Зафіксуйте, скільки часу ви втікали, не вибився із сил. Спочатку ви ледь здолаєте два кола, що не задихаючись. Ваше завдання - збільшувати кількість кіл, які ви зможете зробити, не відчуваючи надмірної напруги.
6
Не намагайтеся ставити рекорди! Нарощуйте кількість кіл поступово, обов'язково розминаючись перед забігом. Урізноманітніть тренування - стрибайте через перешкоди, підтягуйтеся на перекладині, качайте прес. З часом ви відчуєте, що сил у вас стає більше, а долати відстані все легше.
7
Якщо ви розумієте, що часу на вечірню пробіжку не буде, намагайтеся більше рухатися протягом дня, відмовтеся від ліфтів, ходите частину шляху на роботу пішки в прискореному темпі.
8
Скорегуйте режим харчування. Відмовтеся від занадто жирних і однозначно шкідливих продуктів, таких як чіпси і солодка газована вода. Постарайтеся не палити - ця звичка не дозволить вам добитися серйозних результатів.
9
Займайтеся із задоволенням! Нехай стимулом для вас послужить той факт, що фізична витривалість йде рука об руку з розумовою. Офісна навантаження перестане бути для вас тяжким тягарем, ви будете менше втомлюватися і перестанете часто хворіти.