Як відкрити двері в мороз.

Дуже прикро буває підійти ясним морозним вранці до свого автомобіля, спробувати відкрити дверцята і з обуренням виявити, що ключ в свердловину не входить. Ситуація посилюється тим, що ви, як водиться, спізнюєтеся на роботу. Нічого не поробиш, мабуть, в замковій щілині лід, який вам належить розтопити. Отже, відкриваємо двері, наглухо замкнені Дідусем Морозом.
Вам знадобиться
  • «Рідкий ключ», гаряча вода, грілка
Інструкція
1
Для відкриття замерзлої двері використовуйте мастило під назвою «рідкий ключ». Акуратно накапайте склад в замкову щілину і кілька хвилин почекайте. Приблизно через п'ять хвилин лід у замку розтопиться.
2
При дотриманні обережності використовуйте звичайну гальмівну рідину. Враховуйте тільки, що вона може бути агресивна по відношенню до фарби і вбирає вологу. Тому при використанні цього засобу є ризик зіткнутися з вицвілій фарбою на автомобілі.
3
Для застосування наступного способу буде потрібно гаряча вода. Прикладіть до замку звичайну медичну грілку, наповнену кип'ятком. При відсутності грілки використовуйте як її замінника поліетиленовий пакет, а ще краще декілька пакетів, вкладених один в іншій. Можна використовувати також пластикову пляшку з-під газованих напоїв.
4
Якщо гарячу воду знайти поблизу від машини проблематично, спробуйте нагріти замок відкритим вогнем. Втім, використання запальнички або згорнутої в трубку і підпаленої паперу небезпечно як для автомобіля, так і для вас. Більш прийнятно використання розігрітого автомобільного прикурювача (його можна запозичити у сусідів по автостоянці).
5
Якщо вам нарешті-таки вдалося провернути ключ у замку, але двері не відкривається, мабуть, справа в примерзли ущільнювачах. Тут вас знову виручить ємність з гарячою водою. Інший спосіб: відшукайте місце, де утворився товстий шар льоду і акуратно розкришите прошарок льоду гострим предметом. Порушивши суцільний контур льоду, ви легко відкриєте двері.